Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 4438
Ezek a hirdetések megfelelhetnek a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Eladó 140 nm-es családi ház Algyőn!
Algyő
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 361 345 Є
921 429 Ft/m2
Eladó ház, Harka
Harka
Kínálati ár: 129 500 000 Ft
Kalkulált ár: 362 745 Є
1 377 660 Ft/m2
Kecskeméten a Vacsiközben, nappali + 3 szobás új építésű ház eladó!
Kecskemét, Vacsiköz, Vacsiköz
Kínálati ár: 121 000 000 Ft
Kalkulált ár: 338 936 Є
1 344 444 Ft/m2
Kecskemét, Vacsiköz, Vacsiköz
Kínálati ár: 121 000 000 Ft
Kalkulált ár: 338 936 Є
1 344 444 Ft/m2
Eladó ház, Mende
Mende
Kínálati ár: 132 500 000 Ft
Kalkulált ár: 371 148 Є
1 043 307 Ft/m2
Eladó ház, Mende
Mende
Kínálati ár: 130 500 000 Ft
Kalkulált ár: 365 546 Є
1 027 559 Ft/m2
Eladó ház, Mende
Mende
Kínálati ár: 132 500 000 Ft
Kalkulált ár: 371 148 Є
1 043 307 Ft/m2
Eladó ház, Mende
Mende
Kínálati ár: 130 500 000 Ft
Kalkulált ár: 365 546 Є
1 027 559 Ft/m2
2 generációs ház Szentendrén
Szentendre
Kínálati ár: 148 000 000 Ft
Kalkulált ár: 414 566 Є
948 718 Ft/m2
Eladó családi ház, Kozármisleny
Kozármisleny
Kínálati ár: 126 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 126 000 000 Ft
Korábbi ár: 117 000 000 Ft
Kalkulált ár: 352 941 Є117 000 000 Ft
913 043 Ft/m2
Eladó ikerház, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Öreghegy
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 389 356 Є
772 222 Ft/m2
Máriavárosi új ikerház eladó!
Kecskemét, Mária-város, Mária-város
Kínálati ár: 121 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 121 900 000 Ft
Korábbi ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 341 457 Є105 000 000 Ft
1 015 833 Ft/m2
Máriavárosi új ikerház eladó!
Kecskemét, Mária-város, Szélmalom utca, Mária-város
Kínálati ár: 121 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 121 900 000 Ft
Korábbi ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 341 457 Є105 000 000 Ft
1 015 833 Ft/m2
Eladó, 119 m2-es extra ház, Nappali + 3 szoba.
Ballószög, Munkácsy utca
Kínálati ár: 117 800 000 Ft
Kalkulált ár: 329 972 Є
989 916 Ft/m2
Újszerű - Modern otthon!
Jakabszállás
Kínálati ár: 104 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 104 900 000 Ft
Korábbi ár: 108 900 000 Ft
Kalkulált ár: 293 838 Є108 900 000 Ft
866 942 Ft/m2
ÚJSZERŰ - MODERN OTTHON!
Jakabszállás
Kínálati ár: 104 900 000 Ft
Kalkulált ár: 293 838 Є
866 942 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Frekventált környéken CSALÁDI HÁZ eladó!
Kecskemét, Vacsiköz, Vacsiköz
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 349 860 Є
575 576 Ft/m2
Újszerű nappali + 3 szobás családi ház a Petőfiváros közelében.
Kecskemét, Felsőszéktó, Felsőszéktó