Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 6562
„Ahol a Balaton közelsége, a négycsillagos kényelem és a biztos befektetés találkozik.”
Alsóörs
Kínálati ár: 1 400 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 899 721 Є
981 767 Ft/m2
Exkluzív újépítésű lakások Buda zöldövezetében
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 232 130 000 Ft
Kalkulált ár: 646 602 Є
2 523 152 Ft/m2
Exkluzív újépítésű lakások Buda zöldövezetében
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 266 800 000 Ft
Kalkulált ár: 743 175 Є
2 694 949 Ft/m2
Angyalföldön újépítésű lakások!
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 202 740 000 Ft
Kalkulált ár: 564 735 Є
1 583 906 Ft/m2
Eladó Panzió, Gyöngyös
Gyöngyös
Kínálati ár: 396 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 103 064 Є
900 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 245nm, 1000000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 1 000 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 785 515 Є
4 081 633 Ft/m2
Eladó építési telek Újszegeden!
Szeged, Újszeged, , Újszeged
Kínálati ár: 200 000 000 Ft
Kalkulált ár: 557 103 Є
72 727 Ft/m2
Eladó családi ház, Cserszegtomaj
Cserszegtomaj
Kínálati ár: 210 000 000 Ft
Kalkulált ár: 584 958 Є
1 166 667 Ft/m2
180 négyzetméteres, 5 szobás, újépítésű, eladó ház
Nagykovácsi, Nagykovácsi - kertváros
Kínálati ár: 269 000 000 Ft
Kalkulált ár: 749 304 Є
1 494 444 Ft/m2
240 négyzetméteres, újépítésű, pincés, panorámás, eladó ház
Nagykovácsi, Nagykovácsi - kertváros
Kínálati ár: 338 000 000 Ft
Kalkulált ár: 941 504 Є
1 408 333 Ft/m2
Debrecen Belvároshoz Közeli, Telephely, Műhely Raktár Iroda!
Debrecen, Homokkert, Homokkert
Kínálati ár: 439 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 222 841 Є
516 471 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Tatabánya, 724nm, 430000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 430 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 197 772 Є
593 923 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Oroszlány, 1000nm, 275000000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 275 000 000 Ft
Kalkulált ár: 766 017 Є
275 000 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Tata, 845nm, 650000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 650 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 810 585 Є
769 231 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, 200nm, 255000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 255 000 000 Ft
Kalkulált ár: 710 306 Є
1 275 000 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Komárom, 1065nm, 350000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 350 000 000 Ft
Kalkulált ár: 974 930 Є
328 638 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Komárom, 195nm, 250000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 696 379 Є
1 282 051 Ft/m2
Eladó Családi ház, Környe, 175nm, 220000000 Ft
Környe
Kínálati ár: 220 000 000 Ft
Kalkulált ár: 612 813 Є
1 257 143 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Mocsa, 949nm, 420000000 Ft
Mocsa
Kínálati ár: 420 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 169 916 Є
442 571 Ft/m2
Prémium minőségű, impozáns villa eladó Kecskemét exkluzív lakókörnyezetében!
Kecskemét, Belváros, Szimferopol tér, Belváros
Kínálati ár: 220 000 000 Ft
Kalkulált ár: 612 813 Є
1 100 000 Ft/m2