Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 6562
Three-bedroom apartment in a unique location
Split, Žnjan
Kínálati ár: 625 000 Є
Kalkulált ár: 224 375 000 Ft
5 952 €/m2
Detached modern house with swimming pool near the town of Krk
Krk
Kínálati ár: 560 000 Є
Kalkulált ár: 201 040 000 Ft
3 294 €/m2
Villa in the first row to the sea
Dubrovnik
Kínálati ár: 1 750 000 Є
Jelenlegi ár: 624 750 000 Є
Korábbi ár: 1 700 000 Є
Kalkulált ár: 628 250 000 Ft1 700 000 Є
8 140 €/m2
House with Sea View
Zadar, Gazenica
Kínálati ár: 690 000 Є
Kalkulált ár: 247 710 000 Ft
2 464 €/m2
Exkluzív, luxus otthon panorámával a II. kerületben!
Budapest II. kerület, Pesthidegkút-Ófalu, Pesthidegkút-Ófalu
Kínálati ár: 200 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 200 000 000 Ft
Korábbi ár: 214 900 000 Ft
Kalkulált ár: 557 103 Є214 900 000 Ft
1 315 789 Ft/m2
Exkluzív, luxus otthon panorámával a II. kerületben!
Kínálati ár: 399 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 421 Є
1 338 926 Ft/m2
Eladó családi ház, Dunakeszi
Dunakeszi
Kínálati ár: 244 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 244 900 000 Ft
Korábbi ár: 258 500 000 Ft
Kalkulált ár: 682 173 Є258 500 000 Ft
874 643 Ft/m2
Munkásszálló eladó az ipari-parktól 1 percre Makón.
Makó
Kínálati ár: 275 000 000 Ft
Kalkulált ár: 766 017 Є
848 765 Ft/m2
Eladó Iroda, Létavértes
Létavértes
Kínálati ár: 200 000 000 Ft
Kalkulált ár: 557 103 Є
333 333 Ft/m2
Medencés, napelemes, két generációs ház a XVII. kerületben
Budapest XVII. kerület
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 693 593 Є
667 560 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 340 000 000 Ft
Kalkulált ár: 947 075 Є
634 328 Ft/m2
BALATON-PART KÖZELI MEDENCÉS LUXUSHÁZ SIÓFOK BELVÁROSÁBAN!
Siófok
Kínálati ár: 290 000 000 Ft
Kalkulált ár: 807 799 Є
728 643 Ft/m2
30 éve működő szálló, faházakkal Fonyódon
Fonyód
Kínálati ár: 790 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 200 557 Є
2 372 372 Ft/m2
Megvételre kínálunk a 3. kerület egyik legszebb részén, az Ürömhegyen, egy minimál stílusú, ÖRÖKPANORÁMÁS, dupla garázsos, HÓSZIVATTYÚS, teraszos, erkélyes, 165 nm-es, 5 szobás, dupla komfortos luxus
Budapest III. kerület, Ürömhegy, Ürömhegy
Kínálati ár: 265 000 000 Ft
Kalkulált ár: 738 162 Є
1 606 061 Ft/m2
Megvételre kínálunk a 3. kerület egyik legszebb részén, az Ürömhegyen, egy minimál stílusú, ÖRÖKPANORÁMÁS, dupla garázsos, HÓSZIVATTYÚS, teraszos, erkélyes, 195 nm-es, 5 szobás, dupla komfortos luxus
Budapest III. kerület, Ürömhegy, Ürömhegy
Kínálati ár: 294 900 000 Ft
Kalkulált ár: 821 448 Є
1 512 308 Ft/m2
Egy olyan telephelyet keresel Budapest közelében, ami nem csak egy ingatlan… hanem egy lehetőség?
Szigethalom
Kínálati ár: 450 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 253 482 Є
245 098 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Elegáns, Teljesen Felújított 4 szobás Lakás Eladó az V. kerületben
Budapest V. kerület, Lipótváros, Lipótváros
Kínálati ár: 259 000 000 Ft
Kalkulált ár: 721 448 Є
2 539 216 Ft/m2
Belvárosi Penthouse – Modern Luxus a VI. kerületben
Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 256 861 000 Ft
Kalkulált ár: 715 490 Є
4 210 836 Ft/m2
XII. ker.különleges, 400 nm-es lakóterülettel, medencés, panorámás családi ház eladó.
Budapest XII. kerület, Zugliget, Zugliget
Kínálati ár: 799 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 225 627 Є
1 507 547 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 207 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 207 000 000 Ft
Korábbi ár: 218 000 000 Ft
Kalkulált ár: 576 602 Є218 000 000 Ft
2 620 253 Ft/m2