Eladó ház- házrész az egész országban
Találati lista: 3847
*Luxusvilla áron alul Pakstól mindössze 5 percre*
Paks
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 689 751 Є
830 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Kozármisleny
Kozármisleny
Kínálati ár: 95 500 000 Ft
Kalkulált ár: 264 543 Є
636 667 Ft/m2
Eladó Ház, Pécs
Pécs, Mecsekoldal-Makár, Makár tető dűlő, Mecsekoldal-Makár
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 345 983 Є
1 249 000 Ft/m2
Igazi otthon az Író utcák környékén
Székesfehérvár, Vezér és Író utcák környéke, Vezér és Író utcák környéke
Kínálati ár: 134 900 000 Ft
Kalkulált ár: 373 684 Є
999 259 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Ház, Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 229 917 Є
415 000 Ft/m2
Eladó Ház, Csongrád
Csongrád
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 500 000 Ft
Korábbi ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 120 499 Є55 000 000 Ft
430 693 Ft/m2
Eladó családi ház, Csepreg
Csepreg
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
532 667 Ft/m2
Meglátni és Megszeretni. Elek, Újtelepen eladó családi ház!
Elek
Kínálati ár: 36 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 490 000 Ft
Korábbi ár: 37 490 000 Ft
Kalkulált ár: 101 080 Є37 490 000 Ft
480 132 Ft/m2
Balmazújvároson, Bánlak városrész csendes, aszfaltozott utcájában, 85 nm-es, 2 szoba+nappalis, felújított, szigetelt családi ház 905 nm-es telken ELADÓ!
Balmazújváros, Bánlak
Kínálati ár: 76 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 76 000 000 Ft
Korábbi ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 210 526 Є78 000 000 Ft
894 118 Ft/m2
Eladó Ház, Halásztelek
Halásztelek
Kínálati ár: 127 500 000 Ft
Kalkulált ár: 353 186 Є
1 237 864 Ft/m2
Eladó Ház, Csongrád
Csongrád
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 500 000 Ft
Korábbi ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 120 499 Є55 000 000 Ft
430 693 Ft/m2
Megvásárlásra kínálok Szalaszenden, egy felújított házat.
Szalaszend
Kínálati ár: 21 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 21 900 000 Ft
Korábbi ár: 20 000 000 Ft
Kalkulált ár: 60 665 Є20 000 000 Ft
312 857 Ft/m2
Eladó Ház, Pécs
Pécs, Mecsekoldal-Makár, Mecsekoldal-Makár
Kínálati ár: 122 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 122 000 000 Ft
Korábbi ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 337 950 Є124 900 000 Ft
1 220 000 Ft/m2
Panorámás kis ház a Bakony szívében – tökéletes pihenőhely vagy befektetés
Dudar
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 000 000 Ft
Korábbi ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 343 Є44 900 000 Ft
807 692 Ft/m2
Eladó felújított, napelemes családi ház Kistolmácson kivételes lokációval tóparti panorámával
Kistolmács
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 900 000 Ft
Korábbi ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є79 900 000 Ft
727 184 Ft/m2
Elado családi ház Csökölyben
Csököly
Kínálati ár: 60 000 000 Ft