Eladó ház- házrész az egész országban
Találati lista: 3849
Eladó házrész, Budapest IV. kerület, Újpest
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
Kínálati ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 102 493 Є
1 423 077 Ft/m2
ELADÓ! CSALÁDI HÁZ A NYUGALOM SZIGETÉN, PAMUKON!
Pamuk
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 900 000 Ft
Korábbi ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є32 900 000 Ft
460 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Nagylóc
Nagylóc
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 125 Є
153 077 Ft/m2
Békéscsaba belvárosában polgári jellegű ház
Békéscsaba, Belváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
582 500 Ft/m2
Kiváló adottságú, 3 szobás ikerház eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
439 189 Ft/m2
Eladó Ház, Hatvan
Hatvan
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 92 000 000 Ft
Korábbi ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 254 848 Є79 900 000 Ft
736 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 124 654 Є
692 308 Ft/m2
Csendes luxusérzés Mosonszentmiklóson
Mosonszentmiklós, Mosonújhely
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є
777 869 Ft/m2
Gárdony 4 lakás + iroda
Gárdony, Agárd
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 415 512 Є
500 000 Ft/m2
Eladó Ház, Sirok
Sirok
Kínálati ár: 74 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 000 000 Ft
Korábbi ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 204 986 Є75 000 000 Ft
274 074 Ft/m2
Eladó Ház, Sirok
Sirok
Kínálati ár: 74 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 000 000 Ft
Korábbi ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 204 986 Є75 000 000 Ft
274 074 Ft/m2
Eladó Ház, Kunmadaras
Kunmadaras
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 803 Є
209 424 Ft/m2
Sóstóhegy kedvelt utcájában kínálok eladásra egy felújíott családi házat. A 86 nm-es lakótérben, 3 szoba plusz nappali...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 59 990 000 Ft
Kalkulált ár: 166 177 Є
697 558 Ft/m2
Röszkén frekventált helyen családi ház eladó!
Röszke
Kínálati ár: 70 000 000 Ft
Kalkulált ár: 193 906 Є
897 436 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó családi ház, Enying, Családi ház
Enying, Családi ház
Kínálati ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 95 568 Є
383 333 Ft/m2
Eladó családi ház, Sződ, Dózsa György utca
Sződ, Dózsa György utca
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Kalkulált ár: 155 125 Є
560 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Nagy alapterületű, jó elhelyezkedésű ház az újváros elején
Gyula, Újváros
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є59 900 000 Ft
240 948 Ft/m2
Eladó családi ház, Csitár
Csitár
Kínálati ár: 17 000 000 Ft
Kalkulált ár: 47 091 Є
170 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Kozármisleny
Kozármisleny
Kínálati ár: 13 500 000 Ft
Kalkulált ár: 37 396 Є
11 578 Ft/m2
Galériás dorozsmai ikerház teljesen felújítva
Szeged, Kiskundorozsma, Kiskundorozsma
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 249 280 Є
857 048 Ft/m2