Eladó téglalakás Dunaújváros
Találati lista: 41
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Dunaújváros, Technikum városrész, Bocskai István utca, 108nm, 59900000 Ft
Dunaújváros, Technikum városrész, Bocskai István utca
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
554 630 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
670 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 63 712 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 643 Є
615 385 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Dunaújváros, Belváros, Bartók Béla tér, 49nm, 39900000 Ft
Dunaújváros, Belváros, Bartók Béla tér
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
814 286 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Kalkulált ár: 77 562 Є
800 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
620 755 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros, Belváros
Dunaújváros, Belváros
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 28 900 000 Ft
Korábbi ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є31 000 000 Ft
642 222 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros, Belváros
Dunaújváros, Belváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є41 900 000 Ft
798 000 Ft/m2
Eladó lakás, Dunaújváros
Dunaújváros, Technikum, Vörösmarty Mihály utca
Kínálati ár: 30 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 30 990 000 Ft
Korábbi ár: 32 499 999 Ft
Kalkulált ár: 85 845 Є32 499 999 Ft
595 962 Ft/m2
Eladó lakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 30 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 30 990 000 Ft
Korábbi ár: 32 499 999 Ft
Kalkulált ár: 85 845 Є32 499 999 Ft
595 962 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros, Május 1. utca
Dunaújváros, Május 1. utca
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
782 353 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros, Technikum városrész
Dunaújváros, Technikum városrész
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
903 125 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
603 448 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 31 990 000 Ft
Kalkulált ár: 88 615 Є
615 192 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros