Eladó ingatlanok Dunaalmás
Találati lista: 12
Eladó Családi ház, Dunaalmás, 170nm, 92500000 Ft
Dunaalmás
Kínálati ár: 92 500 000 Ft
Kalkulált ár: 256 944 Є
544 118 Ft/m2
Szabadalmazott technikával készült kerámia házak leköthetők
Dunaalmás
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Kalkulált ár: 73 611 Є
301 136 Ft/m2
Szabadalmazott technikával készült kerámia házak leköthetők
Dunaalmás
Kínálati ár: 31 651 200 Ft
Kalkulált ár: 87 920 Є
319 709 Ft/m2
Eladó családi ház, Dunaalmás
Dunaalmás
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 111 111 Є
727 273 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dunaalmás, 90nm, 48000000 Ft
Dunaalmás
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 333 Є
533 333 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dunaalmás, 94nm, 69900000 Ft
Dunaalmás
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
743 617 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dunaalmás, 93nm, 65000000 Ft
Dunaalmás
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
698 925 Ft/m2
Eladó ház, Dunaalmás
Dunaalmás, Lakótelep
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 118 056 Є
303 571 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó társasházi lakás, Dunaalmás
Dunaalmás
Kínálati ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 63 889 Є
605 263 Ft/m2
Eladó családi ház, Dunaalmás, Dunaalmás
Dunaalmás, Dunaalmás
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 500 Є
584 043 Ft/m2
Eladó családi ház, Dunaalmás
Dunaalmás
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є
590 000 Ft/m2
Eladó Ház, Dunaalmás
Dunaalmás, Panorámás
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
358 462 Ft/m2