Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 39004
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út, 55nm, 15900000 Ft
Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 290 Є
289 091 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út, 53nm, 15900000 Ft
Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 290 Є
300 000 Ft/m2
Eladó Sorház, Salgótarján, Városközpont, Pécskő út, 220nm, 64990000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Pécskő út
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 181 031 Є
295 409 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dorogháza, Nincs megadva, Malom utca, 75nm, 10000000 Ft
Dorogháza, Nincs megadva, Malom utca
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 855 Є
133 333 Ft/m2
Eladó Családi ház, Bátonyterenye, Aradi út, 117nm, 16800000 Ft
Bátonyterenye, Aradi út
Kínálati ár: 16 800 000 Ft
Kalkulált ár: 46 797 Є
143 590 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Zagyvaróna, 360nm, 39900000 Ft
Salgótarján, Zagyvaróna
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є
110 833 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Beszterce lakótelep, Medves körút, 54nm, 26990000 Ft
Salgótarján, Beszterce lakótelep, Medves körút
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Kalkulált ár: 75 181 Є
499 815 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út, 60nm, 18900000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Kínálati ár: 18 900 000 Ft
Kalkulált ár: 52 646 Є
315 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Forgáchtelep, Szérüskert , 90nm, 35900000 Ft
Salgótarján, Forgáchtelep, Szérüskert
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 100 000 Є
398 889 Ft/m2
Eladó Panellakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 28nm, 8900000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 8 900 000 Ft
Kalkulált ár: 24 791 Є
317 857 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Rokkant, Meredek utca, 41nm, 13990000 Ft
Salgótarján, Rokkant, Meredek utca
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 969 Є
341 220 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, Úttörők útja, 46nm, 21990000 Ft
Salgótarján, Vásártér, Úttörők útja
Kínálati ár: 21 990 000 Ft
Kalkulált ár: 61 253 Є
478 043 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Forgáchtelep, Forgách Antal út, 37nm, 13990000 Ft
Salgótarján, Forgáchtelep, Forgách Antal út
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 969 Є
378 108 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 50nm, 12500000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 819 Є
250 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sárvár
Sárvár
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
760 952 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen
Debrecen, Lencztelep
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є
546 575 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Balkány
Balkány
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 69 359 Є
332 000 Ft/m2
Befektetőknek
Eladó családi ház, Dabas
Dabas
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 214 485 Є
616 000 Ft/m2
Azonnal költözhető
Eladó családi ház, Inárcs
Inárcs
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 186 630 Є
881 579 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Eger
Eger
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
1 032 759 Ft/m2