Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 39270
Eladó családi ház, Kemecse
Kemecse
Kínálati ár: 14 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 14 500 000 Ft
Korábbi ár: 16 500 000 Ft
Kalkulált ár: 40 390 Є16 500 000 Ft
295 918 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 900 000 Ft
Korábbi ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 158 496 Є61 900 000 Ft
790 278 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 716 Є
996 429 Ft/m2
Mélykút, új utcában, 82 m2-es ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 2 399 000 Ft
Kalkulált ár: 6 682 Є
29 256 Ft/m2
Belvárosi lakás eladó !
Keszthely
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 220 056 Є
918 605 Ft/m2
Megvételre kínálunk Nagytarcsán, egy NAPELEMES, HŐSZIVATTYÚS, új építésű, három teraszos, 138 nm-es, 2 fürdős, 5 szobás, egyszintes, önálló családi házat.
Nagytarcsa, Öreghegy
Kínálati ár: 114 800 000 Ft
Kalkulált ár: 319 777 Є
831 884 Ft/m2
Megvételre kínálunk Monorierdőn egy újépítésű, HÓSZIVATTYÚS, KLÍMÁS, 72 nm-es, 4 szobás ikerházat.
Monorierdő
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
901 389 Ft/m2
Nyíregyháza Sóstóhegy új építésű ikerház nappali + 3 hálóval
Nyíregyháza, Sóstóhegy
Kínálati ár: 93 000 000 Ft
Kalkulált ár: 259 053 Є
688 889 Ft/m2
Taksony kertvárosi részén tégla építésű családi ház nagy családok részére eladó!
Taksony
Kínálati ár: 79 990 000 Ft
Kalkulált ár: 222 813 Є
579 638 Ft/m2
4652: Új építésű, dupla-komfortos ikerházi lakások eladók Őrbottyánban a tó közelében!
Őrbottyán
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
775 000 Ft/m2
Endrefalva felújított családi ház
Endrefalva
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 930 Є
224 167 Ft/m2
Bátonyterenyén eladó családiház
Bátonyterenye, Kisterenye
Kínálati ár: 19 500 000 Ft
Kalkulált ár: 54 318 Є
278 571 Ft/m2
Dombok között megbúvó, felújított családi ház eladó Somogysárdon!
Somogysárd
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є
346 154 Ft/m2
Eladó családi ház, Mogyoród, Mogyoród kedvelt részén
Mogyoród, Mogyoród kedvelt részén
Kínálati ár: 91 900 000 Ft
Kalkulált ár: 255 989 Є
1 044 318 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület, Krizantém utca
Budapest XXI. kerület, Krizantém utca
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 185 237 Є
1 055 556 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VII. kerület, Hernád utca
Budapest VII. kerület, Hernád utca
Kínálati ár: 86 900 000 Ft
Kalkulált ár: 242 061 Є
1 223 944 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Gánt, Gránás
Gánt, Gránás
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є
698 333 Ft/m2
Eladó családi ház, Szeged, Dorozsma, Dorozsma csendes részén
Szeged, Dorozsma, Dorozsma csendes részén
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 190 808 Є
685 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Érd, Tusculanum, Zrínyi Miklós utca
Érd, Tusculanum, Zrínyi Miklós utca