Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 39275
ELADÓ! CSALÁDI HÁZ GAMÁSON!
Gamás
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 855 Є
100 000 Ft/m2
Mágocsi lehetőség – kis ház, nagy fantázia!
Mágocs
Kínálati ár: 4 500 000 Ft
Kalkulált ár: 12 535 Є
112 500 Ft/m2
Eladó tégla lakás Kaposvár belvárosának szívében
Kaposvár
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 992 Є
646 154 Ft/m2
ELADÓ! CSALÁDI HÁZ BALATONMÁRIAFÜRDŐN!
Balatonmáriafürdő
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 786 Є
461 250 Ft/m2
Új építésű családi ház eladó Siófok-Kilitin!
Siófok
Kínálati ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 207 521 Є
955 128 Ft/m2
Falusi nyugalom és lehetőség Kocsolánban – tornácos parasztház nagy telekkel
Kocsola
Kínálati ár: 8 300 000 Ft
Kalkulált ár: 23 120 Є
103 750 Ft/m2
Kaposvár egyik kedvelt, nyugodt részén, eladó egy háromszintes iker családi ház!
Kaposvár
Kínálati ár: 79 500 000 Ft
Kalkulált ár: 221 448 Є
420 635 Ft/m2
Eladó családi ház Ravazdon!
Ravazd
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є
529 412 Ft/m2
Azonnal költözhető, földszinti téglalakás Tatabánya kedvelt részén!
Tatabánya
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 115 599 Є
813 725 Ft/m2
Eladó házrész Cegléden, Bajcsy-Zsilinszky út közelében
Cegléd
Kínálati ár: 20 000 000 Ft
Kalkulált ár: 55 710 Є
400 000 Ft/m2
Házrész eladó Cegléden!
Cegléd
Kínálati ár: 16 000 000 Ft
Kalkulált ár: 44 568 Є
320 000 Ft/m2
Szolnok belvárosában második emeleti felújított téglalakás eladó
Szolnok
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 98 886 Є
657 407 Ft/m2
Eladó Ház, Lábatlan 55.000.000 Ft
Lábatlan
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 153 203 Є
1 037 736 Ft/m2
Eladó Ház, Eplény 119.900.000 Ft
Eplény
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 333 983 Є
749 375 Ft/m2
Eladó Családi ház, Bábolna, Kinizsi Pál utca, 165nm, 89900000 Ft
Bábolna, Kinizsi Pál utca
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
544 848 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, 29nm, 27800000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 27 800 000 Ft
Kalkulált ár: 77 437 Є
958 621 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Karcag, Mészáros utca, 120nm, 11900000 Ft
Karcag, Mészáros utca
Kínálati ár: 11 900 000 Ft
Kalkulált ár: 33 148 Є
99 167 Ft/m2
Eladó Ikerház, Mosonmagyaróvár, Marx Károly utca, 96nm, 74900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Marx Károly utca
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
780 208 Ft/m2
Eladó Lakás, Eger
Eger
Kínálati ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 103 064 Є
711 538 Ft/m2
Eladó Lakás, Eger
Eger
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 571 Є
743 137 Ft/m2