Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 38896
Dombok között megbúvó, felújított családi ház eladó Somogysárdon!
Somogysárd
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є
346 154 Ft/m2
Eladó családi ház, Mogyoród, Mogyoród kedvelt részén
Mogyoród, Mogyoród kedvelt részén
Kínálati ár: 91 900 000 Ft
Kalkulált ár: 255 989 Є
1 044 318 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület, Krizantém utca
Budapest XXI. kerület, Krizantém utca
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 185 237 Є
1 055 556 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VII. kerület, Hernád utca
Budapest VII. kerület, Hernád utca
Kínálati ár: 86 900 000 Ft
Kalkulált ár: 242 061 Є
1 223 944 Ft/m2
Eladó családi ház, Gánt, Gránás
Gánt, Gránás
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є
698 333 Ft/m2
Eladó családi ház, Szeged, Dorozsma, Dorozsma csendes részén
Szeged, Dorozsma, Dorozsma csendes részén
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 190 808 Є
685 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Érd, Tusculanum, Zrínyi Miklós utca
Érd, Tusculanum, Zrínyi Miklós utca
Kínálati ár: 127 000 000 Ft
Kalkulált ár: 353 760 Є
875 862 Ft/m2
Eladó sorház, Nagykovácsi, Ófalu, Telki út
Nagykovácsi, Ófalu, Telki út
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 348 189 Є
844 595 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs
Pécs, Kertváros
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 900 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 133 426 Є49 900 000 Ft
760 317 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs
Pécs, Belváros
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 000 000 Ft
Korábbi ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є48 000 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Felsőtárkány, 130nm, 128700000 Ft
Felsőtárkány
Kínálati ár: 128 700 000 Ft
Kalkulált ár: 358 496 Є
990 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Pomáz, Majdán, 66nm, 95000000 Ft
Pomáz, Majdán
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 264 624 Є
1 439 394 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 121nm, 69500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 193 593 Є
574 380 Ft/m2
Makón felújított családi ház eladó
Makó
Kínálati ár: 75 999 000 Ft
Kalkulált ár: 211 696 Є
638 647 Ft/m2
Szeged frekventált helyén lakás eladó!
Szeged, Tarján, , Tarján
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 144 568 Є
1 104 255 Ft/m2
Makón panel lakás eladó
Makó
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 93 315 Є
697 917 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó ikerház, Budapest XX. kerület
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 158 496 Є
1 053 704 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen
Debrecen, Balla lakópark
Kínálati ár: 144 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 144 900 000 Ft
Korábbi ár: 148 000 000 Ft
Kalkulált ár: 403 621 Є148 000 000 Ft
1 159 200 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XVII. kerület
Budapest XVII. kerület, Rákoscsaba
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
760 952 Ft/m2
Eladó családi ház, Daruszentmiklós
Daruszentmiklós
Kínálati ár: 15 500 000 Ft
Kalkulált ár: 43 175 Є
344 444 Ft/m2