Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 39349
Hívja a Tulajdonost: Papp Péter +36208235744
Pécel, Hívja a Tulajdonost!, Béke utca
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 305 556 Є
407 407 Ft/m2
Hívja a Tulajdonost: Keresztes Zoltán, +36306748605.
Budapest XIX. kerület, Hívja a Tulaljdonost!, Jáhn Ferenc utca
Kínálati ár: 34 800 000 Ft
Kalkulált ár: 96 667 Є
828 571 Ft/m2
Hirdetünk ön helyett!
Balatonfűzfő, Hívja a tulajdonost!
Kínálati ár: 85 900 000 Ft
Kalkulált ár: 238 611 Є
715 833 Ft/m2
35HH1114 A Cserhát hegység Fekete-víz völgyében festői kis faluban családi ház eladó.
Herencsény
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 944 Є
259 000 Ft/m2
26LL9042 Leányfalu domboldalában családi ház felső lakása eladó.
Leányfalu, Központ-közeli, domboldal, 26LL9042
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 333 Є
380 952 Ft/m2
Felújított belső tér, saját udvar és dupla garázs – 95 m²-es, 3 szobás családi ház Zalaegerszegen
Zalaegerszeg, Ola, Ola
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
684 211 Ft/m2
Igényesen felújított 2 erkélyes 63 nm-es lakás alacsony rezsivel Landorhegyen
Zalaegerszeg, Landorhegy, Landorhegy
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 000 Є
714 286 Ft/m2
Eladó Családi Ház Gyulán!
Gyula, Belváros
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 416 667 Є
842 697 Ft/m2
Exkluzív vidéki birtok a Cserhát szívében – wellness és turisztikai lehetőségekkel
Kozárd
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 000 Є
163 636 Ft/m2
Vízpart közeli környezetben, 110 m2-es családi ház hőszivattyús fűtéssel!
Jánossomorja
Kínálati ár: 76 980 000 Ft
Jelenlegi ár: 76 980 000 Ft
Korábbi ár: 72 980 000 Ft
Kalkulált ár: 213 833 Є72 980 000 Ft
699 818 Ft/m2
Vízpart közeli környezetben, 126 m2-es családi ház hőszivattyús fűtéssel!
Jánossomorja
Kínálati ár: 79 980 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 980 000 Ft
Korábbi ár: 75 980 000 Ft
Kalkulált ár: 222 167 Є75 980 000 Ft
634 762 Ft/m2
Különleges ajánlat a Gyöngyös Villaparkban szinte új lakás kiskerttel, prémium minőségben!
Mosonmagyaróvár, Magyaróvár
Kínálati ár: 60 880 000 Ft
Kalkulált ár: 169 111 Є
1 217 600 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Budapest X. kerület, Óhegy, Kada utca
Budapest X. kerület, Óhegy, Kada utca, Óhegy
Kínálati ár: 25 990 000 Ft
Kalkulált ár: 72 194 Є
962 593 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest X. kerület, Kőbánya, Gőzmozdony utca
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gőzmozdony utca, Kőbánya
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є
954 412 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest X. kerület, Gyakorló utcai ltp., Gyakorló utca
Budapest X. kerület, Gyakorló utcai ltp., Gyakorló utca
Kínálati ár: 86 000 000 Ft
Kalkulált ár: 238 889 Є
1 211 268 Ft/m2
Eladó családi ház, Üllő, Kétgenerációnak is alkalmas.
Üllő, Kétgenerációnak is alkalmas.
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 833 Є
660 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Dunaszentmiklós, 121nm, 69500000 Ft
Dunaszentmiklós
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 193 056 Є
574 380 Ft/m2
Eladó Sorház, Tata, 74nm, 64900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є
877 027 Ft/m2
Eladó Családi ház, Komárom, 240nm, 122900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 122 900 000 Ft
Kalkulált ár: 341 389 Є
512 083 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dunaalmás, 170nm, 92500000 Ft
Dunaalmás
Kínálati ár: 92 500 000 Ft
Kalkulált ár: 256 944 Є
544 118 Ft/m2