Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 39092
Eladó Ház, Bakonybél 43.000.000 Ft
Bakonybél
Kínálati ár: 43 000 000 Ft
Kalkulált ár: 119 777 Є
398 148 Ft/m2
Eladó Lakás, Pápa 44.900.000 Ft
Pápa
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
680 303 Ft/m2
Eladó Kertes ház
Hódmezővásárhely, Makai u.
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Kalkulált ár: 75 181 Є
490 727 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros
Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros, Csepel Belváros
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 175 209 Є
1 186 792 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület, Csillagtelep
Budapest XXI. kerület, Csillagtelep, Csillagtelep
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 161 281 Є
904 688 Ft/m2
Első emeleti fiatalos lakás a Vértó mellett!
Szeged, Újrókus, Újrókus
Kínálati ár: 57 990 000 Ft
Kalkulált ár: 161 532 Є
1 017 368 Ft/m2
Eladó családi ház, Salgótarján, Zagyvaróna
Salgótarján, Zagyvaróna
Kínálati ár: 15 000 000 Ft
Kalkulált ár: 41 783 Є
102 740 Ft/m2
Két generációs családi ház Balatonszárszó központjában
Balatonszárszó
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 264 345 Є
713 534 Ft/m2
Világos, azonnal költözhető családi ház nyugodt környezetben – fiataloknak és családoknak ideális
Zirc
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
811 250 Ft/m2
Felújított, cseréptetős családi ház nagy telekkel Nagyhajmáson – gazdálkodásra is kiváló!
Nagyhajmás
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 638 Є
347 222 Ft/m2
Eladó családi ház, Balatonszárszó
Balatonszárszó
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
513 235 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 50nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 643 Є
658 000 Ft/m2
Eladó ház Zalaegerszeg, Gébárt
Zalaegerszeg
Kínálati ár: 50 400 000 Ft
Kalkulált ár: 140 390 Є
630 000 Ft/m2
Eladó lakás Budapest 20. ker., Pesterzsébet
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Pesterzsébet
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 922 Є
942 857 Ft/m2
Eladó ház Budapest 20. ker., Pesterzsébet
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Pesterzsébet
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 922 Є
942 857 Ft/m2
Monoron, csendes zsákutcában eladó egy felújított, 113,5 m²-es családi ház 737 m²-es telken.
Monor
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 264 345 Є
839 823 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
1 231 507 Ft/m2
Eladó Ház, Jánossomorja
Jánossomorja
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
955 319 Ft/m2
Eladó Ház, Szilsárkány
Szilsárkány
Kínálati ár: 25 990 000 Ft
Kalkulált ár: 72 396 Є
305 765 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Marcalváros I., Marcalváros I.
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 149 025 Є
972 727 Ft/m2