Eladó ingatlanok Postakert (Debrecen)
Találati lista: 52
Év végi költözéssel
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 72 595 000 Ft
Kalkulált ár: 201 653 Є
1 451 900 Ft/m2
Kiváló választás fiatal pároknak és befektetőknek
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 59 220 000 Ft
Kalkulált ár: 164 500 Є
1 600 541 Ft/m2
Eladó ikerház, Debrecen, Postakert
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 241 667 Є
1 242 857 Ft/m2
Eladó egyedi garázs, Debrecen, Szoboszlói út 3
Debrecen, Szoboszlói út 3, Postakert
Kínálati ár: 16 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 16 900 000 Ft
Korábbi ár: 16 400 000 Ft
Kalkulált ár: 46 944 Є16 400 000 Ft
704 167 Ft/m2
Postakertben eladó egy 70 m²-es ikerház,70 m²lakótér, 252 m²telek
Debrecen, Postakert, Bornemissza utca, Postakert
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 241 667 Є
1 279 412 Ft/m2
Debrecenben a Postakertben 69 m2-es, Nappali+1 szobás ikerház ELADÓ!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 86 999 000 Ft
Kalkulált ár: 241 664 Є
1 260 855 Ft/m2
Eladó házrész, Debrecen
Debrecen, Postakert
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 500 Є
971 053 Ft/m2
Postakertben eladó 4 szobás ház
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 220 000 000 Ft
Kalkulált ár: 611 111 Є
836 502 Ft/m2
Postakertben nappali + 4 szobás családi ház ELADÓ!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 220 000 000 Ft
Kalkulált ár: 611 111 Є
836 502 Ft/m2
Eladó ház, Debrecen
Debrecen, Postakert, Kadosa utca, Postakert
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 691 667 Є
943 182 Ft/m2
Jó Lakás, Jó Áron, Jó Helyen, Jókor!!!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 70 000 000 Ft
Kalkulált ár: 194 444 Є
1 458 333 Ft/m2
Szuper Kis Lakás, Szuper Kis Áron!!!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 186 111 Є
1 456 522 Ft/m2
1. Emeleti Teraszos 2 Szoba Nappalis Új Lakás, A Tied Lehet!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 213 889 Є
1 480 769 Ft/m2
53 nm-es Új Nappali+Hálószoba+Gardróbos 1. Emeleti Lakás!!!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 74 000 000 Ft
Kalkulált ár: 205 556 Є
1 396 226 Ft/m2
Új Lakás Megfizethető Áron, Terasszal, Kerttel!!!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 200 000 Є
1 565 217 Ft/m2
Kertkapcsolatos Új Lakásra Vágysz? Tessék!!!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 76 000 000 Ft
Kalkulált ár: 211 111 Є
1 551 020 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Új Lakás Nagy Terasszal, Saját kertrésszel! Ne Hagyja Ki!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 333 Є
1 562 500 Ft/m2
Liftes Új Építésű Társasházban, 53 nm-es Jó Lakás!!!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 74 000 000 Ft
Kalkulált ár: 205 556 Є
1 396 226 Ft/m2
Figyelem!!! Új Építésű Penthouses Lakás, 84 nm-es Terasszal!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 116 000 000 Ft
Kalkulált ár: 322 222 Є
1 705 882 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen
Debrecen, Postakert
Kínálati ár: 146 500 000 Ft
Kalkulált ár: 406 944 Є
1 703 488 Ft/m2