Eladó ingatlanok Postakert (Debrecen)
Találati lista: 20
Eladó ikerház, Debrecen, Postakert
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є
1 242 857 Ft/m2
Év végi költözéssel
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 72 595 000 Ft
Kalkulált ár: 201 094 Є
1 451 900 Ft/m2
Postakertben eladó egy 70 m²-es ikerház,70 m²lakótér, 252 m²telek
Debrecen, Postakert, Bornemissza utca, Postakert
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є
1 279 412 Ft/m2
Debrecenben a Postakertben 69 m2-es, Nappali+1 szobás ikerház ELADÓ!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 86 999 000 Ft
Kalkulált ár: 240 994 Є
1 260 855 Ft/m2
Eladó házrész, Debrecen
Debrecen, Postakert
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
971 053 Ft/m2
Jó Lakás, Jó Áron, Jó Helyen, Jókor!!!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 70 000 000 Ft
Kalkulált ár: 193 906 Є
1 458 333 Ft/m2
Szuper Kis Lakás, Szuper Kis Áron!!!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
1 456 522 Ft/m2
1. Emeleti Teraszos 2 Szoba Nappalis Új Lakás, A Tied Lehet!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 213 296 Є
1 480 769 Ft/m2
53 nm-es Új Nappali+Hálószoba+Gardróbos 1. Emeleti Lakás!!!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 74 000 000 Ft
Kalkulált ár: 204 986 Є
1 396 226 Ft/m2
Liftes Új Építésű Társasházban, 53 nm-es Jó Lakás!!!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 74 000 000 Ft
Kalkulált ár: 204 986 Є
1 396 226 Ft/m2
POSTAKERTI ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁS
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 78 995 000 Ft
Kalkulált ár: 218 823 Є
1 490 472 Ft/m2
Referenciákkal rendelkező beruházótól
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 84 895 000 Ft
Kalkulált ár: 235 166 Є
1 438 898 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Postakert
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 72 595 000 Ft
Kalkulált ár: 201 094 Є
1 451 900 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Postakert
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 78 995 000 Ft
Kalkulált ár: 218 823 Є
1 490 472 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Postakert
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 72 595 000 Ft
Kalkulált ár: 201 094 Є
1 451 900 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Postakert
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 78 995 000 Ft
Kalkulált ár: 218 823 Є
1 490 472 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Debrecen, Postakert
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 84 895 000 Ft
Kalkulált ár: 235 166 Є
1 463 707 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Postakert
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 84 895 000 Ft
Kalkulált ár: 235 166 Є
1 463 707 Ft/m2
Referenciákkal rendelkező beruházótól
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 63 870 000 Ft
Kalkulált ár: 176 925 Є
1 485 349 Ft/m2
Hőszivattyús padló- és mennyezeti fűtés-hűtés
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 72 595 000 Ft
Kalkulált ár: 201 094 Є
1 451 900 Ft/m2