Eladó lakás Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Győr
Találati lista: 4217
Egyetem közelében 57 nm-es lakás
Debrecen, Sestakert, Sestakert
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 003 Є
1 296 491 Ft/m2
KÖLTÖZHETŐ, 4 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS A BELVÁROS KÖZELÉBEN!
Debrecen, Homokkert, Leiningen utca, Homokkert
Kínálati ár: 94 033 500 Ft
Kalkulált ár: 263 399 Є
1 106 276 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Homokkert, Monostorpályi út, Homokkert
Kínálati ár: 82 662 000 Ft
Kalkulált ár: 231 546 Є
1 215 618 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Homokkert, Monostorpályi út, Homokkert
Kínálati ár: 53 298 000 Ft
Kalkulált ár: 149 294 Є
1 402 579 Ft/m2
Egyedi kétszintes tégla lakás autóbeállóval Diósgyőr szívében eladó
Miskolc, Diósgyőr, Árpád út, Diósgyőr
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 167 787 Є
950 794 Ft/m2
Debrecen belvárosában, a Csapó utcán - 4 szobás, kiváló elhelyezkedésű lakás eladó
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 69 600 000 Ft
Kalkulált ár: 194 958 Є
966 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 54 499 000 Ft
Kalkulált ár: 152 658 Є
1 009 241 Ft/m2
Belvárosi tégla lakás eladó Szegeden!
Szeged, Szeged Belváros, , Szeged Belváros
Kínálati ár: 59 300 000 Ft
Kalkulált ár: 166 106 Є
1 118 868 Ft/m2
Eladó tégla lakás Móravároson!
Szeged, Móraváros, , Móraváros
Kínálati ár: 37 990 000 Ft
Kalkulált ár: 106 415 Є
883 488 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szeged, Tarján
Szeged, Tarján, , Tarján
Kínálati ár: 57 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 500 000 Ft
Korábbi ár: 58 990 000 Ft
Kalkulált ár: 161 064 Є58 990 000 Ft
958 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szeged, Hüvelyk utca 1/A
Szeged, Hüvelyk utca 1/A, Tarján
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 154 062 Є
1 018 519 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs
Pécs, Belváros
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 134 454 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Avas
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 78 151 Є
547 059 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged Boros József utca 59.670.000 Ft
Szeged, Rókus, Boros József utca, Rókus
Kínálati ár: 59 670 000 Ft
Kalkulált ár: 167 143 Є
1 356 136 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged Boros József utca 52.200.000 Ft
Szeged, Rókus, Boros József utca, Rókus
Kínálati ár: 52 200 000 Ft
Kalkulált ár: 146 218 Є
1 373 684 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Belváros
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 223 810 Є
1 479 630 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Debrecen, Belváros
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 128 400 000 Ft
Kalkulált ár: 359 664 Є
1 860 870 Ft/m2
Eladó 129 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 266 106 Є
736 434 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Belváros, Eladó nappali+ 2 hálós, teraszos lakás Pécsett a Felsőmalom utcában
Pécs, Belváros, Eladó nappali+ 2 hálós, teraszos lakás Pécsett a Felsőmalom utcában, Belváros
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 75 000 000 Ft
Korábbi ár: 78 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 084 Є78 900 000 Ft
914 634 Ft/m2
ELADÓ GYŐR-BELVÁROSBAN egy igazi „GYÖNGYSZEM”!
Győr
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 900 000 Ft