Eladó lakás Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Győr
Találati lista: 4218
Eladó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Dobozi lakótelep
Kínálati ár: 55 300 000 Ft
Kalkulált ár: 154 902 Є
1 084 314 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros, Eladó 3 szobás, erkélyes, felújított panel lakás Pécsett a Szabó Ervin téren
Pécs, Kertváros, Eladó 3 szobás, erkélyes, felújított panel lakás Pécsett a Szabó Ervin téren, Kertváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 139 776 Є
779 688 Ft/m2
Miskolcon az Észak-kiliánban 2. emeleti jó állapotú garzonlakás eladó
Miskolc, Észak-Kilián, Munkás utca, Észak-Kilián
Kínálati ár: 23 500 000 Ft
Kalkulált ár: 65 826 Є
635 135 Ft/m2
72 m2-es földszinti 3 szobás tégla lakás zárt udvarban eladó
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 124 650 Є
618 056 Ft/m2
Eladó Lakás, Pécs
Pécs, Papkert
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 78 151 Є
797 143 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Győr-Belváros, Gyóni Géza sétány, Győr-Belváros
Kínálati ár: 91 990 000 Ft
Kalkulált ár: 257 675 Є
1 559 153 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 952 Є
566 667 Ft/m2
Eladó 88 négyzetméteres, modern, kulcsrakész lakás Szeged - Rókuson 2027-es átadással!
Szeged, Rókus, Rókus
Kínálati ár: 131 900 000 Ft
Kalkulált ár: 369 468 Є
1 516 092 Ft/m2
Eladó 60 négyzetméteres 3 szobás panel lakás liftes társasházban Makkosházán!
Szeged, Makkosház, Makkosház
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 147 059 Є
875 000 Ft/m2
Hangulatos 80 m²-es, tetőtéri lakás eladó Szegeden - Felsővároson!
Szeged, Felsőváros, Felsőváros
Kínálati ár: 71 000 000 Ft
Kalkulált ár: 198 880 Є
1 203 390 Ft/m2
Eladó 66 négyzetméteres földszinti lakás Szeged Petőfitelepen!
Szeged, Petőfitelep, Petőfitelep
Kínálati ár: 75 500 000 Ft
Kalkulált ár: 211 485 Є
1 143 939 Ft/m2
4 szobás 72 m²-es lakás eladó Szegeden, a Vértó közelében!
Szeged, Rókus, Rókus
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 191 877 Є
951 389 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Pécs, Mecsekoldal-Belváros, Bessenyei utca, 60nm, 79000000 Ft
Pécs, Mecsekoldal-Belváros, Bessenyei utca, Mecsekoldal-Belváros
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 221 289 Є
1 316 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Belváros
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 195 798 Є
1 519 565 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Belváros
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 106 800 000 Ft
Kalkulált ár: 299 160 Є
1 907 143 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Belváros
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 128 400 000 Ft
Kalkulált ár: 359 664 Є
1 860 870 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Szeged Kecskeméti utcában , családi otthon , nagy terasszal , eledó !
Szeged, Felsőváros, Felsőváros
Kínálati ár: 81 000 000 Ft
Kalkulált ár: 226 891 Є
1 000 000 Ft/m2
Teljesekörűen felújított lakás |
Szeged, Északi városrész, Északi városrész
Kínálati ár: 63 490 000 Ft
Kalkulált ár: 177 843 Є
1 058 167 Ft/m2
Kulcsrakész panellakás! |
Szeged, Felsőváros, Felsőváros
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 209 804 Є
1 070 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 149 860 Є
1 070 000 Ft/m2