Eladó lakás Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Győr
Találati lista: 4208
Eladó felújított belvárosi garzon Szegeden!
Szeged, Szeged Belváros, , Szeged Belváros
Kínálati ár: 42 990 000 Ft
Kalkulált ár: 121 099 Є
1 102 308 Ft/m2
Belvároshoz közeli lakás eladó!
Szeged, Móraváros, , Móraváros
Kínálati ár: 47 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 990 000 Ft
Korábbi ár: 53 780 000 Ft
Kalkulált ár: 135 183 Є53 780 000 Ft
959 800 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged Lomnici utca 67.900.000 Ft
Szeged, Makkosház, Lomnici utca, Makkosház
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 67 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 191 268 Є69 900 000 Ft
1 131 667 Ft/m2
Szeged Újszeged , kertkapcsolatos lakás eladó !
Szeged, Újszeged, Újszeged
Kínálati ár: 61 500 000 Ft
Kalkulált ár: 173 239 Є
1 308 511 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr 149.000.000 Ft
Győr, Marcalváros II., Marcalváros II.
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 419 718 Є
1 284 483 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 900 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 151 831 Є54 900 000 Ft
898 333 Ft/m2
Campushoz közel 2 szobás lakás eladó
Debrecen, Nagyerdő, Hadházi út, Nagyerdő
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 182 817 Є66 500 000 Ft
1 081 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Miskolc, Selyemrét, 116nm, 65000000 Ft
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 000 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 183 099 Є69 900 000 Ft
560 345 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Miskolc, Selyemrét, 58nm, 32900000 Ft
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 900 000 Ft
Korábbi ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 676 Є34 500 000 Ft
567 241 Ft/m2
Miskolcon eladó felújított,klímás tégla építésű lakás
Miskolc, Kilián észak
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 990 000 Ft
Korábbi ár: 27 990 000 Ft
Kalkulált ár: 76 028 Є27 990 000 Ft
710 263 Ft/m2
Remek lokáció, keresett lakástípus!
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 500 000 Ft
Korábbi ár: 32 990 000 Ft
Kalkulált ár: 91 549 Є32 990 000 Ft
515 873 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Pécs, Belváros, Várady Antal utca, 74nm, 86900000 Ft
Pécs, Belváros, Várady Antal utca, Belváros
Kínálati ár: 86 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 86 900 000 Ft
Korábbi ár: 86 000 000 Ft
Kalkulált ár: 244 789 Є86 000 000 Ft
1 174 324 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Fülep Lajos utca
Pécs, Fülep Lajos utca , Kertváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 112 394 Є
700 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Tócóskert
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 137 746 Є
905 556 Ft/m2
Eladó Lakás, Debrecen Trombitás utca 58.900.000 Ft
Debrecen, Trombitás utca
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 915 Є59 900 000 Ft
1 070 909 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 43 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 600 000 Ft
Korábbi ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 122 817 Є44 900 000 Ft
1 090 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Tettye
Pécs, Mecsekoldal/Tettye
Kínálati ár: 169 900 000 Ft
Kalkulált ár: 478 592 Є
880 311 Ft/m2
Eladó másfél szobás felújított, erkélyes, 2. emeleti lakás
Miskolc
Kínálati ár: 25 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 300 000 Ft
Korábbi ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 268 Є26 900 000 Ft
550 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Tócóskert
Debrecen, Tócóskert
Kínálati ár: 68 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 68 400 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 192 676 Є69 900 000 Ft
950 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Pécs
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 57 879 000 Ft
Kalkulált ár: 163 039 Є
1 181 204 Ft/m2