Eladó lakás Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Győr
Találati lista: 1385
Eladó téglalakás, Pécs, Budai-város
Pécs, Budai-város, Budai-város
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 131 625 Є
870 185 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged Bocskai utca 59.990.000 Ft
Szeged, Szeged Belváros, Bocskai utca, Szeged Belváros
Kínálati ár: 59 990 000 Ft
Kalkulált ár: 168 039 Є
937 344 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 207 Є82 000 000 Ft
1 052 703 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Patacs
Pécs, Patacs, Patacs
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 265 826 Є
854 955 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Egyetemváros
Pécs, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 900 000 Ft
Korábbi ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 156 583 Є56 900 000 Ft
873 438 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Patacs
Pécs, Patacs, Patacs
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 265 826 Є
854 955 Ft/m2
Eladó felújított belvárosi tégla lakás Szegeden!
Szeged, Szeged Belváros, , Szeged Belváros
Kínálati ár: 76 990 000 Ft
Kalkulált ár: 215 658 Є
1 262 131 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szeged, Makkosház
Szeged, Makkosház, , Makkosház
Kínálati ár: 93 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 93 900 000 Ft
Korábbi ár: 104 500 000 Ft
Kalkulált ár: 263 025 Є104 500 000 Ft
1 043 333 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Csabai kapu, Csabai kapu
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 75 350 Є
791 176 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 55 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 490 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 155 434 Є57 900 000 Ft
880 794 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged Szilléri sor 62.900.000 Ft
Szeged, Tarján, Szilléri sor, Tarján
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 176 190 Є64 900 000 Ft
850 000 Ft/m2
Debrecen Újkert városrészén, 74 nm-es, nappali+2 hálószobás, 12. emeleti felújított lakás eladó!
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 265 826 Є
1 282 432 Ft/m2
Hatvan utcai lakás elegáns társasházban eladó
Debrecen, Belváros, Hatvan utca, Belváros
Kínálati ár: 114 500 000 Ft
Kalkulált ár: 320 728 Є
1 258 242 Ft/m2
Fészek lakóparkban, csendes helyen lévő 39 nm-es garzonlakás eladó!
Debrecen, Fészek lakópark, Kishegyesi út, Fészek lakópark
Kínálati ár: 48 500 000 Ft
Kalkulált ár: 135 854 Є
1 243 590 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 207 Є82 000 000 Ft
1 052 703 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 207 Є82 000 000 Ft
1 052 703 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 207 Є82 000 000 Ft
1 052 703 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 207 Є82 000 000 Ft
1 052 703 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 207 Є82 000 000 Ft
1 052 703 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged
Szeged, Tápai utca
Kínálati ár: 56 500 000 Ft
Kalkulált ár: 158 263 Є
1 027 273 Ft/m2