Eladó panellakás Debrecen
Találati lista: 260
Kivételes lehetőség!
Debrecen, Tócóskert, Tócóskert
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 444 Є
1 181 818 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Burgundia
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 000 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 161 111 Є59 900 000 Ft
966 667 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Tócóskert
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 722 Є
938 806 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Tócóskert
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 000 000 Ft
Korábbi ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 889 Є65 000 000 Ft
1 092 593 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Derék utca
Debrecen, Derék utca , Tócóvölgy
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 188 889 Є
1 030 303 Ft/m2
Garzonlakás eladó!
Debrecen, Dobozi lakótelep, Dobozi lakótelep
Kínálati ár: 27 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 27 500 000 Ft
Korábbi ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 76 389 Є28 900 000 Ft
1 527 778 Ft/m2
Derék utcán egy 67 m²-es, erkélyes, 3 szobás panellakás
Debrecen, Tócóskert, Derék utca, Tócóskert
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 722 Є
938 806 Ft/m2
Első emeleti lakás a Jerikó utcán!
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 61 500 000 Ft
Kalkulált ár: 170 833 Є
946 154 Ft/m2
Debrecen belváros első emeleti lakás eladó
Debrecen, Péterfia, Péterfia
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Kalkulált ár: 165 278 Є
991 667 Ft/m2
Eladó 55 m2 panel lakás, Debrecen
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є
1 089 091 Ft/m2
István úton 46 nm-es felújított lakás
Debrecen, Tócóskert, István út, Tócóskert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є
1 302 174 Ft/m2
Füredi úton alapállapotú 62 nm-es lakás
Debrecen, Vénkert, Füredi út, Vénkert
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Kalkulált ár: 155 556 Є
903 226 Ft/m2
Felújított lakás az Újkertben!
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 184 722 Є
950 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Tócóskert, Tócóskert tér
Debrecen, Tócóskert, Tócóskert tér, Tócóskert
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 186 111 Є
1 196 429 Ft/m2
Debrecen Újkert városrészében egy 51 m2-es, kétszobás, ötödik emeleti, loggiás, jó állapotú, berendezett társasházi panellakás eladó!
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 55 500 000 Ft
Kalkulált ár: 154 167 Є
1 088 235 Ft/m2
Eladó 61 m2 panel lakás, Debrecen
Debrecen, Burgundia, Burgundia
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 056 Є
1 227 869 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Felújított panellakás eladó
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 61 490 000 Ft
Kalkulált ár: 170 806 Є
1 160 189 Ft/m2
Eladó 54 m2 panel lakás, Debrecen
Debrecen, Fényesudvar, Fényesudvar
Kínálati ár: 54 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 490 000 Ft
Korábbi ár: 55 500 000 Ft
Kalkulált ár: 151 361 Є55 500 000 Ft
1 009 074 Ft/m2
Vénkertben, 54m2 es, 2+1 szobás, erkélyes lakás eladó
Debrecen, Vénkert, Vénkert
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 500 000 Ft
Kalkulált ár: 152 500 Є55 500 000 Ft
1 016 667 Ft/m2
Újkertben, 54 m2-es, N+ 2 szobás fiatalosan felújított, klimatizált, nagy erkélyes lakás eladó!
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є
1 109 259 Ft/m2