Eladó lakás Debrecen
Találati lista: 724
Na Ez Igen! Ez Egy Igazi Gyöngyszem!
Debrecen, Vénkert, Vénkert
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є59 900 000 Ft
1 407 692 Ft/m2
Debrecen belvárosának egyik legkeresettebb részén, a Kálvin téren (Vár utca) eladásra kínálunk egy 55 m² alapterületű, jelenleg lakásként / apartmanként kialakított földszinti üzlethelyiséget
Debrecen
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 709 Є
1 368 519 Ft/m2
Nagyon Szép Lakás, Nagyon Jó Helyen!
Debrecen, Sestakert, Sestakert
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 158 Є
1 357 143 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Belváros
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 050 877 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Belváros, Piac utca
Debrecen, Belváros, Piac utca, Belváros
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
925 234 Ft/m2
Eladó Lakás, Debrecen
Debrecen
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 72 900 000 Ft
Korábbi ár: 76 000 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є76 000 000 Ft
922 785 Ft/m2
Exkluzív lehetőség Debrecen legfrekventáltabb részén – eladó egy elegáns, jó állapotú lakás a Kossuth utcán!
Debrecen
Kínálati ár: 99 890 000 Ft
Kalkulált ár: 276 704 Є
1 161 512 Ft/m2
Eladó Lakás, Debrecen Piac utca 64.900.000 Ft
Debrecen, Piac utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 298 000 Ft/m2
Jó ár!!!!Befektetésnek,családi otthonnak Debrecen Vénkert
Debrecen, Vénkert, Vénkert
Kínálati ár: 60 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 60 990 000 Ft
Korábbi ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 168 947 Є64 500 000 Ft
871 286 Ft/m2
3. emeleti lakás a Tócóskertben!
Debrecen, Tócóskert, Tócóskert
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 500 000 Ft
Korábbi ár: 62 500 000 Ft
Kalkulált ár: 164 820 Є62 500 000 Ft
1 101 852 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Belváros, Csapó utca
Debrecen, Belváros, Csapó utca, Belváros
Kínálati ár: 57 000 000 Ft
Kalkulált ár: 157 895 Є
934 426 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Nagyerdő
Debrecen, Nagyerdő, Nagyerdő
Kínálati ár: 78 900 000 Ft
Kalkulált ár: 218 560 Є
1 434 545 Ft/m2
Eladó 84 m2 új építésű tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Ispotály
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 189 286 Ft/m2
Tócóskertben 2 szobás, étkező - konyhás lakás ELADÓ!
Debrecen, Tócóskert, Tócóskert
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 500 000 Ft
Korábbi ár: 62 500 000 Ft
Kalkulált ár: 164 820 Є62 500 000 Ft
1 062 500 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Tócóskert, Tócóskert
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 500 000 Ft
Korábbi ár: 62 500 000 Ft
Kalkulált ár: 164 820 Є62 500 000 Ft
1 101 852 Ft/m2
Debrecen Újkert városrészén, 74 nm-es, nappali+2 hálószobás, 12. emeleti felújított lakás eladó!
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є
1 282 432 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Faraktár utcán 56 nm-es, 4. emeleti, 2 szobás lakás, loggia
Debrecen, Belváros, Faraktár utca, Belváros
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є45 900 000 Ft
766 071 Ft/m2
Fészek lakóparkban, csendes helyen lévő 39 nm-es garzonlakás eladó!
Debrecen, Fészek lakópark, Kishegyesi út, Fészek lakópark
Kínálati ár: 48 500 000 Ft
Kalkulált ár: 134 349 Є
1 243 590 Ft/m2
Belvárosi új kínálat!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є
1 205 660 Ft/m2
Belvárosban új lakást vásárolna?
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 86 100 000 Ft
Kalkulált ár: 238 504 Є
1 037 349 Ft/m2