Eladó lakás Debrecen
Találati lista: 724
Tócóskertben 2 szobás, 54 nm-es lakás
Debrecen, Tócóskert, Derék utca, Tócóskert
Kínálati ár: 56 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 200 000 Ft
Korábbi ár: 56 800 000 Ft
Kalkulált ár: 155 679 Є56 800 000 Ft
1 040 741 Ft/m2
Faraktár utcán 56 nm-es felújítandó lakás
Debrecen, Faraktár utca
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є45 900 000 Ft
766 071 Ft/m2
Főnix Csarnok közelében 2 szobás lakás
Debrecen, Kassai út
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 000 000 Ft
Korábbi ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є60 000 000 Ft
1 180 000 Ft/m2
Füredi úton 55 nm-es kétszobás lakás
Debrecen, Vénkert, Füredi út, Vénkert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 089 091 Ft/m2
Kétszobás, 51 nm-es lakás a Doberdó utcánál
Debrecen, Újkert, Görgey utca, Újkert
Kínálati ár: 52 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 300 000 Ft
Korábbi ár: 54 500 000 Ft
Kalkulált ár: 144 875 Є54 500 000 Ft
1 025 490 Ft/m2
Homokkerti újépítésű lakások
Debrecen, Homokkert, Széchenyi utca, Homokkert
Kínálati ár: 86 796 000 Ft
Kalkulált ár: 240 432 Є
1 205 500 Ft/m2
Homokkerti újépítésű lakások
Debrecen, Homokkert, Széchenyi utca, Homokkert
Kínálati ár: 62 595 000 Ft
Kalkulált ár: 173 393 Є
1 304 063 Ft/m2
Homokkertben új építésű lakások
Debrecen, Homokkert, Homokkert
Kínálati ár: 53 676 000 Ft
Kalkulált ár: 148 687 Є
1 412 526 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Dobozi utca
Debrecen, Dobozi utca , Dobozikert
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
873 611 Ft/m2
Eladó 55 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Libakert, Libakert
Kínálati ár: 55 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 500 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 153 740 Є57 900 000 Ft
1 009 091 Ft/m2
Debrecen Belváros, Nagypolgári Lakás Nagyon Jó Helyen!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є84 900 000 Ft
1 125 352 Ft/m2
Faraktár utcához közeli csendes utcában 70 nm-es családi ház
Debrecen, Falóger, Falóger
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Kalkulált ár: 164 820 Є
944 444 Ft/m2
Újkertben 4 szobás 89 nm-es lakás
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 229 917 Є
912 088 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Kartács utca
Debrecen, Kartács utca , Újkert
Kínálati ár: 74 600 000 Ft
Kalkulált ár: 206 648 Є
1 050 704 Ft/m2
Egyetemközeli sestakerti lakás befektetésnek kiváló!
Debrecen, Sestakert, Sestakert
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
1 276 744 Ft/m2
Ízléses lakás eladó!
Debrecen, Vargakert, Vargakert
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 065 333 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakás a Kéky Lajos utcában.
Debrecen, Vezér ltp., Vezér ltp.
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 109 722 Ft/m2
Eladó lakás a Hajnal utcában.
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 900 000 Ft
Korábbi ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 307 Є58 900 000 Ft
1 036 538 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen
Debrecen, Falóger, Falóger
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Kalkulált ár: 164 820 Є
875 000 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Ruyter utca
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Kalkulált ár: 164 820 Є
944 444 Ft/m2