Eladó lakás Debrecen
Találati lista: 724
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, István út
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 302 174 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Kishegyesi út
Debrecen, Kishegyesi út
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
981 967 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Tócóskert
Debrecen, Tócóskert
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є
1 053 704 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Sestakert
Debrecen, Sestakert
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
1 361 818 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Wesselényi lakótelep
Debrecen, Wesselényi lakótelep
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
974 390 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Ondód
Kínálati ár: 44 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 700 000 Ft
Korábbi ár: 46 700 000 Ft
Kalkulált ár: 123 823 Є46 700 000 Ft
1 064 286 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Haláp utca
Debrecen, Haláp utca , Wesselényi lakótelep
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 85 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є85 900 000 Ft
859 140 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Libakert
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 000 000 Ft
Korábbi ár: 64 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є64 000 000 Ft
1 203 704 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Vénkert, Vénkert
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Kalkulált ár: 165 651 Є
920 000 Ft/m2
Belváros, Gambrinusz köz, eladó polgári lakás!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 95 900 000 Ft
Kalkulált ár: 265 651 Є
998 958 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, István út
Debrecen, István út , Tócóskert
Kínálati ár: 74 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 000 000 Ft
Korábbi ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 986 Є75 900 000 Ft
880 952 Ft/m2
Tócóvölgyben 58 nm-es felújított lakás
Debrecen, Tócóvölgy, Derék utca, Tócóvölgy
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 199 169 Є74 900 000 Ft
1 239 655 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Gyergyó utca
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Kalkulált ár: 165 651 Є
934 375 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Dobozi lakótelep
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
1 261 765 Ft/m2
Bethlen utcán, 35 m2-es, 1+1 szobás, azonnal birtokbavehető lakás eladó
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 900 000 Ft
Korábbi ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є43 900 000 Ft
1 225 714 Ft/m2
Eladó lakás Debrecen, Erzsébet utca
Debrecen
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
957 143 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Belváros, Hajó utca, 1.emeleti lakás eladó!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 58 950 000 Ft
Kalkulált ár: 163 296 Є
1 071 818 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Egyetem sugárút
Debrecen, Egyetem sugárút , Egyetemváros
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 900 000 Ft
Korábbi ár: 60 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є60 900 000 Ft
1 135 294 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Tócóskert, Tócóskert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 302 174 Ft/m2
Tócóvölgy,PRÉMIUM KATEGÓRIÁS, teljeskörűen,egyedileg felújított
Debrecen, Tócóvölgy, Derék utca, Tócóvölgy
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є71 900 000 Ft
1 205 172 Ft/m2
- Belváros
- Biczó István-kert
- Boldogfalvi kert
- Burgundia
- Csapókert
- Dobozi lakótelep