Eladó ingatlanok Debrecen
Találati lista: 1390
Eladó családi ház, Debrecen, Júliatelep
Debrecen, Júliatelep, Júliatelep
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 900 000 Ft
Korábbi ár: 107 000 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є107 000 000 Ft
504 545 Ft/m2
Eladó ikerház, Debrecen, Lencztelep
Debrecen, Lencztelep, Lencztelep
Kínálati ár: 104 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 104 900 000 Ft
Korábbi ár: 106 000 000 Ft
Kalkulált ár: 290 582 Є106 000 000 Ft
1 049 000 Ft/m2
Eladó Ház, Debrecen Liget tér 96.900.000 Ft
Debrecen, Liget tér
Kínálati ár: 96 900 000 Ft
Kalkulált ár: 268 421 Є
969 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Debrecen 57.500.000 Ft
Debrecen
Kínálati ár: 57 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 500 000 Ft
Korábbi ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 159 280 Є58 900 000 Ft
1 045 455 Ft/m2
Eladó 68 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Sestakert, Sestakert
Kínálati ár: 99 500 000 Ft
Kalkulált ár: 275 623 Є
1 463 235 Ft/m2
Eladó ház, Debrecen
Debrecen, Csapókert, Csapókert
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 149 900 000 Ft
Korábbi ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 415 235 Є159 900 000 Ft
919 632 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Tócóskert
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 180 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Jerikó utca
Debrecen, Jerikó utca , Újkert
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
1 152 308 Ft/m2
Eladó ikerház, Debrecen, Biharikert
Debrecen, Biharikert, Biharikert
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є
748 428 Ft/m2
Debrecen- Kerekestelepen, csendes utcában, hőszigetelt, teljes körűen felújított, földszintes, 100 m2-es, önálló családi ház eladó, 560 m2-es telken!
Debrecen, Kerekestelep, Kerekestelep
Kínálati ár: 112 000 000 Ft
Kalkulált ár: 310 249 Є
1 120 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Dobozi lakótelep
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
873 611 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Belváros
Kínálati ár: 97 900 000 Ft
Kalkulált ár: 271 191 Є
1 359 722 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Tócóvölgy
Kínálati ár: 81 650 000 Ft
Jelenlegi ár: 81 650 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 226 177 Є69 900 000 Ft
1 150 000 Ft/m2
Eladó 3 szobás lakás Debrecen, Dobozi lakótelep
Debrecen, Dobozi lakótelep, Dobozi lakótelep
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 900 000 Ft
Korábbi ár: 63 500 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є63 500 000 Ft
847 945 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen, Bayk András kert
Debrecen, Bayk András kert, Bayk András kert
Kínálati ár: 29 000 000 Ft
Kalkulált ár: 80 332 Є
483 333 Ft/m2
Debrecen Belvárosában 2 Szobás Jó Kis Ház!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
798 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Tócóskertben 2 szobás, 54 nm-es lakás
Debrecen, Tócóskert, Derék utca, Tócóskert
Kínálati ár: 56 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 200 000 Ft
Korábbi ár: 56 800 000 Ft
Kalkulált ár: 155 679 Є56 800 000 Ft
1 040 741 Ft/m2
Faraktár utcán 56 nm-es felújítandó lakás
Debrecen, Faraktár utca
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є45 900 000 Ft
766 071 Ft/m2
Főnix Csarnok közelében 2 szobás lakás
Debrecen, Kassai út
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 000 000 Ft
Korábbi ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є60 000 000 Ft
1 180 000 Ft/m2
Füredi úton 55 nm-es kétszobás lakás
Debrecen, Vénkert, Füredi út, Vénkert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 089 091 Ft/m2