Eladó ingatlanok Debrecen
Találati lista: 1390
Eladó családi ház, Debrecen, Liget tér
Debrecen, Liget tér , Csapókert
Kínálati ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 268 698 Є
1 212 500 Ft/m2
Eladó földszinti, kertkapcsolatos tégla lakás Debrecenben – Abigél utca
Debrecen, Péterfia, Péterfia
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 059 091 Ft/m2
Eladó 70 m2 családi ház, Debrecen
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyikert
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 141 429 Ft/m2
Debrecen- Dobozi lakótelep, 49 m2 es, 2 szobás, 1.emeleti lakás eladó
Debrecen, Dobozi lakótelep, Dobozi lakótelep
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
957 143 Ft/m2
Első emeleti lakás a Jerikó utcán!
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 61 500 000 Ft
Kalkulált ár: 170 360 Є
946 154 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 76 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 76 000 000 Ft
Korábbi ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 210 526 Є78 000 000 Ft
1 206 349 Ft/m2
Debrecen belváros első emeleti lakás eladó
Debrecen, Péterfia, Péterfia
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Kalkulált ár: 164 820 Є
991 667 Ft/m2
Eladó ikerház, Debrecen, Józsa
Debrecen, Józsa, Józsa
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 373 961 Є
1 391 753 Ft/m2
Eladó ikerház, Debrecen, Józsa
Debrecen, Józsa, Józsa
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 373 961 Є
1 391 753 Ft/m2
Eladó 55 m2 panel lakás, Debrecen
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 089 091 Ft/m2
István úton 46 nm-es felújított lakás
Debrecen, Tócóskert, István út, Tócóskert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 302 174 Ft/m2
Debrecen nyugati szélén 79 nm-es családi ház
Debrecen, Nagysándor-telep, Torockó utca, Nagysándor-telep
Kínálati ár: 43 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 000 000 Ft
Korábbi ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 119 114 Є47 000 000 Ft
544 304 Ft/m2
Belváros közeli csendes utcában 38 nm-es stúdiólakás
Debrecen, Kandia, Baross utca, Kandia
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 146 814 Є
1 394 737 Ft/m2
Füredi úton alapállapotú 62 nm-es lakás
Debrecen, Vénkert, Füredi út, Vénkert
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Kalkulált ár: 155 125 Є
903 226 Ft/m2
Kivételes igényességgel felújított lakás a Tócóvölgyben!
Debrecen, Tócóvölgy, Tócóvölgy
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 199 169 Є74 900 000 Ft
1 239 655 Ft/m2
2003-as építésű lakás a Halközben!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 87 900 000 Ft
Kalkulált ár: 243 490 Є
1 220 833 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Otthonosan felújított lakás a Belvárostól sétatávolságra!
Debrecen, Wesselényi lakótelep, Wesselényi lakótelep
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 288 710 Ft/m2
Felújított lakás az Újkertben!
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 184 211 Є
950 000 Ft/m2
Debrecen Piac utcán felújított lakás eladó!
Debrecen
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 350 000 Ft/m2
Debrecen Segner téren lakás eladó!
Debrecen
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 271 468 Є
1 031 579 Ft/m2