Eladó ingatlanok Dánszentmiklós
Találati lista: 18
Eladó egyéb ház, Dánszentmiklós
Dánszentmiklós
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
740 506 Ft/m2
Eladó ház, Dánszentmiklós
Dánszentmiklós
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 205 Є
800 000 Ft/m2
Eladó egyéb ház, Dánszentmiklós
Dánszentmiklós
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 188 366 Є
957 746 Ft/m2
Eladó egyéb ház, Dánszentmiklós
Dánszentmiklós
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 160 665 Є
966 667 Ft/m2
Eladó Ház, Dánszentmiklós 43.900.000 Ft
Dánszentmiklós
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
731 667 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dánszentmiklós, Nincs megadva, 66nm, 56900000 Ft
Dánszentmiklós, Nincs megadva
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є
862 121 Ft/m2
Eladó egyéb ház, Dánszentmiklós
Dánszentmiklós
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
740 506 Ft/m2
Eladó egyéb ház, Dánszentmiklós
Dánszentmiklós
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 124 654 Є
310 345 Ft/m2
Eladó családi ház, Dánszentmiklós
Dánszentmiklós
Kínálati ár: 61 650 000 Ft
Kalkulált ár: 170 776 Є
811 184 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dánszentmiklós, Nincs megadva, 71nm, 68000000 Ft
Dánszentmiklós, Nincs megadva
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 68 000 000 Ft
Korábbi ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 188 366 Є65 000 000 Ft
957 746 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dánszentmiklós, Nincs megadva, 60nm, 58000000 Ft
Dánszentmiklós, Nincs megadva
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 000 000 Ft
Korábbi ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 160 665 Є55 000 000 Ft
966 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Dánszentmiklós
Dánszentmiklós
Kínálati ár: 93 000 000 Ft
Kalkulált ár: 257 618 Є
823 009 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Dánszentmiklós
Dánszentmiklós
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
900 000 Ft/m2
Eladó egyéb ház, Dánszentmiklós
Dánszentmiklós
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є
849 254 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Dánszentmiklóson, 2765nm-es telken három különálló családi ház eladó!
Dánszentmiklós
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
222 603 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dánszentmiklós, Nincs megadva, 60nm, 55000000 Ft
Dánszentmiklós, Nincs megadva
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
916 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Dánszentmiklós
Dánszentmiklós
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
600 000 Ft/m2
Eladó tanya, Dánszentmiklós
Dánszentmiklós
Kínálati ár: 15 000 000 Ft
Kalkulált ár: 41 551 Є
2 500 Ft/m2