Eladó ingatlanok Dabas
Találati lista: 102
Eladó családi ház, Dabas
Dabas
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є
966 667 Ft/m2
Eladó egyéb ház, Dabas
Dabas
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є
790 000 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Dabas
Dabas
Kínálati ár: 93 500 000 Ft
Kalkulált ár: 259 003 Є
827 434 Ft/m2
Eladó családi ház, Dabas
Dabas
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 146 814 Є
588 889 Ft/m2
Dabason a Passage Társasházban lakás eladó
Dabas
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 68 000 000 Ft
Korábbi ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 188 366 Є73 000 000 Ft
883 117 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dabas
Dabas
Kínálati ár: 93 000 000 Ft
Kalkulált ár: 257 618 Є
794 872 Ft/m2
Dabason a Passage Társasházban lakás eladó
Dabas
Kínálati ár: 57 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 000 000 Ft
Korábbi ár: 61 500 000 Ft
Kalkulált ár: 157 895 Є61 500 000 Ft
802 817 Ft/m2
Dabas Szívében - Passage Társasházban lakás eladó
Dabas
Kínálati ár: 61 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 500 000 Ft
Korábbi ár: 65 500 000 Ft
Kalkulált ár: 170 360 Є65 500 000 Ft
878 571 Ft/m2
Eladó Ház, Dabas
Dabas
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 803 Є
476 190 Ft/m2
Eladó családi ház, Dabas
Dabas
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 75 000 000 Ft
Korábbi ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є65 000 000 Ft
750 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Dabas
Dabas
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 000 000 Ft
Korábbi ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 044 Є55 000 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Dabas
Dabas
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 745 Є
319 753 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Dabas
Dabas
Kínálati ár: 74 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 000 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 986 Є69 900 000 Ft
813 187 Ft/m2
Eladó egyéb mezőgazdasági ingatlan, Dabas
Dabas
Kínálati ár: 10 900 000 Ft
Kalkulált ár: 30 194 Є
nincs megadva
Eladó Családi ház, Dabas, Nincs megadva, 85nm, 54990000 Ft
Dabas, Nincs megadva
Kínálati ár: 54 990 000 Ft
Kalkulált ár: 152 327 Є
646 941 Ft/m2
Eladó Ház, Dabas
Dabas
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 221 607 Є
952 381 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Dabas
Dabas
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 249 307 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó Ikerház, Dabas, Nincs megadva, 84nm, 89900000 Ft
Dabas, Nincs megadva
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 900 000 Ft
Korábbi ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є79 000 000 Ft
1 070 238 Ft/m2
Eladó lakás Dabas szívében
Dabas
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 83 000 000 Ft
Korábbi ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 229 917 Є85 000 000 Ft
1 185 714 Ft/m2
Eladó kétgenerációs családi ház nagy telekkel, csendes környéken
Dabas, Sári
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 271 468 Є
408 333 Ft/m2