Eladó ház- házrész Csongrád-Csanád megye
Találati lista: 2468
Magas minőségű ikerház Alsóvároson 02
Szeged, Alsóváros, Alsóváros
Kínálati ár: 198 990 000 Ft
Kalkulált ár: 552 750 Є
1 344 527 Ft/m2
Magas minőségű ikerház Alsóvároson 01
Szeged, Alsóváros, Alsóváros
Kínálati ár: 198 990 000 Ft
Kalkulált ár: 552 750 Є
1 344 527 Ft/m2
Több generációs családi ház |
Szeged, Szőreg, Szőreg
Kínálati ár: 104 900 000 Ft
Kalkulált ár: 291 389 Є
524 500 Ft/m2
Családi ház | Mórahalom frekventált helyén, 3 lakásos, 180 nm-es családi ház
Mórahalom, Belterület
Kínálati ár: 87 500 000 Ft
Kalkulált ár: 243 056 Є
486 111 Ft/m2
Eladó ház Zsombón!
Zsombó
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 291 667 Є
552 632 Ft/m2
Eladó ház Röszkén!
Röszke
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 388 889 Є
1 060 606 Ft/m2
Eladó kétgenerációs ház Üllésen!
Üllés
Kínálati ár: 57 999 000 Ft
Kalkulált ár: 161 108 Є
391 885 Ft/m2
Eladó téglaház Üllésen!
Üllés
Kínálati ár: 49 999 000 Ft
Kalkulált ár: 138 886 Є
384 608 Ft/m2
Eladó családi ház, Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely
Kínálati ár: 48 500 000 Ft
Kalkulált ár: 134 722 Є
466 346 Ft/m2
Újszegeden kétszintes luxus családi ház eladó!
Szeged, Újszeged, , Újszeged
Kínálati ár: 320 000 000 Ft
Kalkulált ár: 888 889 Є
2 285 714 Ft/m2
Eladó családi ház, Kistelek
Kistelek
Kínálati ár: 84 990 000 Ft
Kalkulált ár: 236 083 Є
531 188 Ft/m2
Eladó családi ház, Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely
Kínálati ár: 62 500 000 Ft
Kalkulált ár: 173 611 Є
694 444 Ft/m2
Eladó családi ház, Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely
Kínálati ár: 119 500 000 Ft
Kalkulált ár: 331 944 Є
841 549 Ft/m2
Eladó családi ház, Szeged, Sziksósfürdő
Szeged, Sziksósfürdő
Kínálati ár: 165 000 000 Ft
Kalkulált ár: 458 333 Є
1 178 571 Ft/m2
Tégla családi ház eladó Hódmezővásárhelyen!
Hódmezővásárhely
Kínálati ár: 81 000 000 Ft
Kalkulált ár: 225 000 Є
623 077 Ft/m2
Eladó ház, Szatymaz
Szatymaz
Kínálati ár: 94 990 000 Ft
Kalkulált ár: 263 861 Є
565 417 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó ház, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 29 990 000 Ft