Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 13754
Kiváló befektetési lehetőség! Miskolc – Éder György utcai 1. emeleti lakás eladó!
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 125 Є
552 778 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
XXII. Kerület, Bartók Béla lakótelep, 46 m²-es, társasházi lakás
Budapest XXII. kerület, Bartók Béla lakótelep
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
1 367 391 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 54 000 000 Ft
Kalkulált ár: 149 584 Є
805 970 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
897 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás
Hódmezővásárhely, Belváros, Csengettyű köz
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Újváros, Mártírok útja, 36nm, 28900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
802 778 Ft/m2
Eladó Lakás, Eger
Eger
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
930 137 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
998 113 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Józsefváros
Kínálati ár: 78 500 000 Ft
Kalkulált ár: 217 452 Є
1 075 342 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Alsórákos - Füredi utcai lakótelep
Kínálati ár: 87 900 000 Ft
Kalkulált ár: 243 490 Є
1 292 647 Ft/m2
Eladó Lakás, Hévíz
Hévíz
Kínálati ár: 54 290 000 Ft
Kalkulált ár: 150 388 Є
1 107 959 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Herminamező, Herminamező
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
1 403 125 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület, Ferencváros
Kínálati ár: 99 760 000 Ft
Kalkulált ár: 276 343 Є
1 231 605 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza, Egyetem környéke
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
816 364 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti Városrész
Nagykanizsa, Keleti Városrész
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 93 906 Є
664 706 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti Városrész
Nagykanizsa, Keleti Városrész
Kínálati ár: 25 800 000 Ft
Kalkulált ár: 71 468 Є
614 286 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti Városrész
Nagykanizsa, Keleti Városrész
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є