Eladó lakások Budapest XXII. kerület Budatétény városrészben
Találati lista: 7
Eladó panellakás, Budapest XXII. kerület
Budapest XXII. kerület, Budatétény
Kínálati ár: 71 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 400 000 Ft
Korábbi ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 197 784 Є72 900 000 Ft
1 298 182 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXII. kerület
Budapest XXII. kerület, Budatétény
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
1 256 897 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XXII. kerület, Budatétény, 58nm, 87000000 Ft
Budapest XXII. kerület, Budatétény, Budatétény
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є
1 500 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest XXII. kerület, Budatétény, Vörösmarty utca
Budapest XXII. kerület, Budatétény, Vörösmarty utca , Budatétény
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
nincs megadva
Eladó társasházi lakás, Budapest XXII. kerület
Budapest XXII. kerület, Budatétény
Kínálati ár: 70 900 000 Ft
Kalkulált ár: 196 399 Є
1 266 071 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XXII. kerület, Terv utca
Budapest XXII. kerület, Terv utca , Budatétény
Kínálati ár: 1 295 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 587 258 Є
17 986 111 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXII. kerület
Budapest XXII. kerület, Budatétény
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 205 172 Ft/m2