Eladó lakás Budapest XXI. kerület
Találati lista: 180
CSEPELEN 4 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ!
Budapest XXI. kerület, Szabadság utca
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 500 000 Ft
Korábbi ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 192 521 Є72 000 000 Ft
1 022 059 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
XXI. Kerület, Nyírfa utca, 62 m²-es, társasházi lakás, 1+2 szobás
Budapest XXI. kerület, Nyírfa utca
Kínálati ár: 59 980 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 980 000 Ft
Korábbi ár: 61 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 150 Є61 000 000 Ft
967 419 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XXI. kerület, Csillagtelep, Rakéta utca környéke
Budapest XXI. kerület, Csillagtelep, Rakéta utca környéke, Csillagtelep
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 205 Є
1 090 909 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 21. ker.
Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros, Csepel Belváros
Kínálati ár: 39 770 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 770 000 Ft
Korábbi ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 166 Є41 900 000 Ft
1 242 813 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület, Völgy utca
Budapest XXI. kerület, Völgy utca
Kínálati ár: 90 960 000 Ft
Kalkulált ár: 251 967 Є
1 082 857 Ft/m2
Jó elosztású Panel lakás Csepelen
Budapest XXI. kerület, Csillagtelep, Csillagtelep
Kínálati ár: 59 980 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 980 000 Ft
Korábbi ár: 61 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 150 Є61 000 000 Ft
967 419 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 21. ker.
Budapest XXI. kerület
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 999 999 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є59 999 999 Ft
822 059 Ft/m2
ELADÓ 4 SZOBÁS LAKÁS CSEPELEN
Budapest XXI. kerület
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 66 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 185 319 Є69 900 000 Ft
955 714 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 21. ker.
Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros, Csepel Belváros
Kínálati ár: 184 000 000 Ft
Kalkulált ár: 509 695 Є
1 957 447 Ft/m2
Korrekt lakás jó helyen
Budapest XXI. kerület, Csepel-Erdősor
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 027 941 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület, Csillagtelep
Budapest XXI. kerület, Csillagtelep, Csillagtelep
Kínálati ár: 57 000 000 Ft
Kalkulált ár: 157 895 Є
1 036 364 Ft/m2
Azonnal költözhető lakás!
Budapest XXI. kerület, Csillagtelep, Csillagtelep
Kínálati ár: 39 400 000 Ft
Kalkulált ár: 109 141 Є
1 094 444 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros
Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros, Csepel Belváros
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 205 Є
1 071 429 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 21. ker.
Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros, Csepel Belváros
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
1 265 385 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 21. ker.
Budapest XXI. kerület
Kínálati ár: 27 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 27 500 000 Ft
Korábbi ár: 29 000 000 Ft
Kalkulált ár: 76 177 Є29 000 000 Ft
1 447 368 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest XXI. kerület
Budapest XXI. kerület, Csepel Kertváros
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
1 367 347 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XXI. kerület, Vízmű utca
Budapest XXI. kerület, Vízmű utca
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 065 574 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XXI. kerület, Belváros, Kiss J. alt. utca, 30nm, 46900000 Ft
Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros, Kiss J. alt. utca, Csepel Belváros
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є49 900 000 Ft
1 563 333 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület, Szabótelep, II. Rákóczi Ferenc út
Budapest XXI. kerület, Szabótelep, II. Rákóczi Ferenc út, Szabótelep
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
1 282 609 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 21. ker.
Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros, Csepel Belváros
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 297 403 Ft/m2