Ingatlanok Budapest XVII. kerület
Találati lista: 333
Felújítás alatt lévő családi ház Rákoscsabán!
Budapest XVII. kerület, Rákoscsaba, Rákoscsaba
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 000 000 Ft
Korábbi ár: 109 900 000 Ft
Kalkulált ár: 277 311 Є109 900 000 Ft
990 000 Ft/m2
Eladó föld, Budapest XVII. kerület, Rákoshegy
Budapest XVII. kerület, Rákoshegy, Rákoshegy
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 28 011 Є
4 845 Ft/m2
Panorámás, többgenerációs családi ház eladó!
Budapest XVII. kerület, Rákoscsaba, Rákoscsaba
Kínálati ár: 299 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 299 900 000 Ft
Korábbi ár: 349 000 000 Ft
Kalkulált ár: 840 056 Є349 000 000 Ft
749 750 Ft/m2
eladó telek
Budapest XVII. kerület, Budapest 17. kerület - kertváros
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 112 045 Є
48 780 Ft/m2
Budapest XVII kerületben kertkapcsolatos, saját kerttel rendelkező földszinti lakás eladó!
Budapest XVII. kerület, Rákoshegy – Helikopter lakópark
Kínálati ár: 91 900 000 Ft
Kalkulált ár: 257 423 Є
1 733 962 Ft/m2
Eladó Ház, Budapest XVII. kerület 145.000.000 Ft
Budapest XVII. kerület, Rákoscsaba, Rákoscsaba
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 406 162 Є
725 000 Ft/m2
Medencés, szaunás, napelemes családi ház!
Budapest XVII. kerület
Kínálati ár: 137 500 000 Ft
Kalkulált ár: 385 154 Є
1 403 061 Ft/m2
Megvételre kínálunk a 17. kerületben egy kitűnő állapotú, erkélyes 68 nm-es, 3 szobás, összkomfortos, téglából épült sorház egyik középső lakását. Az ingatlan 2006-ban épült, nagyon jó elosztású, tága
Budapest XVII. kerület, Rákoscsaba, Rákoscsaba
Kínálati ár: 89 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 800 000 Ft
Korábbi ár: 94 800 000 Ft
Kalkulált ár: 251 541 Є94 800 000 Ft
1 320 588 Ft/m2
Eladó ikerház, Budapest XVII. kerület
Budapest XVII. kerület, Rákoscsaba
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 195 798 Є
998 571 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XVII. kerület, Rákoskert
Budapest XVII. kerület, Rákoskert, Rákoskert
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 419 888 Є
1 094 161 Ft/m2
Eladó ikerház, Budapest XVII. kerület, Rákoskeresztúr
Budapest XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Rákoskeresztúr
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 335 854 Є
701 170 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Budapest XVII. kerület
Budapest XVII. kerület
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 218 207 Є79 900 000 Ft
1 442 593 Ft/m2
Megvételre kínálunk a 17. kerület egyik legszebb részén, Rákoskeresztúron, teraszos, erkélyes, 120 nm-es, 4 szobás, garázsos, ikerházat mely akár két generációssá alakítható és egy önálló 60 nm-es ház
Budapest XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Rákoskeresztúr
Kínálati ár: 119 700 000 Ft
Kalkulált ár: 335 294 Є
665 000 Ft/m2
Megvételre kínálunk a 17. kerület egyik legszebb részén, Rákoscsaba-Újtelepen, egy modern, könnyűszerkezetes, garázsos, NAPELEMES, teraszos, 118 nm-es, 4 vagy 5 szobás, gardróbos, 2 fürdős újépítésű i
Budapest XVII. kerület, Rákoscsaba-Újtelep, Rákoscsaba-Újtelep
Kínálati ár: 134 700 000 Ft
Kalkulált ár: 377 311 Є
1 141 525 Ft/m2
Megvételre kínálunk Rákoskeresztúr egyik legszebb részén a Pesti úti lakólarknál egy 3544 nm-es zártkerti művelés alól kivett telket.
Budapest XVII. kerület, Rákoskeresztúr – Pesti úti lakópark
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 167 787 Є
16 902 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XVII. kerület, Rákoskert
Budapest XVII. kerület, Rákoskert, Rákoskert
Kínálati ár: 134 900 000 Ft
Kalkulált ár: 377 871 Є
793 529 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó házrész, Budapest XVII. kerület, Rákoskert
Budapest XVII. kerület, Rákoskert, Rákoskert
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 210 084 Є
728 155 Ft/m2
A 17.KERÜLET KÖZPONTJÁBAN 3 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ!
Budapest XVII. kerület, Pesti út 168
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 72 900 000 Ft
Korábbi ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 202 Є73 900 000 Ft
1 088 060 Ft/m2
Eladó ikerházfél Rákoscsabán
Budapest XVII. kerület, Rákoscsaba, Rákoscsaba
Kínálati ár: 119 990 000 Ft
Kalkulált ár: 336 106 Є
895 448 Ft/m2
Eladó Ház, Budapest XVII. kerület Kálnok utca 185.000.000 Ft
Budapest XVII. kerület, Rákoscsaba-Újtelep, Kálnok utca, Rákoscsaba-Újtelep
Kínálati ár: 185 000 000 Ft
Kalkulált ár: 518 207 Є
880 952 Ft/m2