Eladó lakás Budapest XVI. kerület, Budapest XIV. kerület
Találati lista: 349
Eladó téglalakás, Budapest XVI. kerület
Budapest XVI. kerület, Sashalom
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 136 111 Є
1 441 176 Ft/m2
Eladó 2 szobás, nagy teraszos lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Deés utca
Kínálati ár: 84 000 000 Ft
Kalkulált ár: 233 333 Є
1 555 556 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Alsórákos
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 611 Є
1 234 545 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Herminamező, Herminamező
Kínálati ár: 88 000 000 Ft
Kalkulált ár: 244 444 Є
1 239 437 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 056 Є
1 101 471 Ft/m2
Eladó lakás Budapest 14. ker., Alsórákos
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Alsórákos
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 169 444 Є63 000 000 Ft
1 244 898 Ft/m2
Eladó lakás Budapest 14. ker., Nagyzugló
Budapest XIV. kerület, Nagyzugló, Nagyzugló
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 333 Є
1 293 103 Ft/m2
Eladó lakás Budapest 14. ker., Törökőr
Budapest XIV. kerület, Törökőr, Törökőr
Kínálati ár: 78 900 000 Ft
Kalkulált ár: 219 167 Є
1 408 929 Ft/m2
Eladó lakás Budapest 14. ker., Nagyzugló
Budapest XIV. kerület, Nagyzugló, Nagyzugló
Kínálati ár: 88 900 000 Ft
Kalkulált ár: 246 944 Є
1 367 692 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XIV. kerület, Füredi utcai lakótelep
Budapest XIV. kerület, Füredi utcai lakótelep
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 158 056 Є59 900 000 Ft
1 236 957 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Zugló
Budapest XIV. kerület, Zugló
Kínálati ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 216 667 Є
1 659 574 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Törökőr, Törökőr
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 263 611 Є
1 116 471 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Alsórákos - Füredi utcai lakótelep
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 500 Є
1 161 818 Ft/m2
Bp. XIV. Ker., Fűrész utcában 69nm-es, 2 szobás tetőteraszos lakás közvetlenül a tulajdonostól eladó
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Fűrész utca, Alsórákos
Kínálati ár: 113 000 000 Ft
Kalkulált ár: 313 889 Є
1 637 681 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület
Budapest XIV. kerület, Kiszugló
Kínálati ár: 96 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 96 500 000 Ft
Korábbi ár: 98 900 000 Ft
Kalkulált ár: 268 056 Є98 900 000 Ft
1 304 054 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Francia út
Budapest XIV. kerület, Francia út , Törökőr
Kínálati ár: 76 900 000 Ft
Kalkulált ár: 213 611 Є
1 025 333 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület
Budapest XIV. kerület, Nagyzugló
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 199 722 Є
1 438 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XIV. kerület
Budapest XIV. kerület, Rákosfalva
Kínálati ár: 104 900 000 Ft
Kalkulált ár: 291 389 Є
1 327 848 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Bánki Donát utca
Budapest XIV. kerület, Bánki Donát utca , Nagyzugló
Kínálati ár: 62 500 000 Ft
Kalkulált ár: 173 611 Є
1 329 787 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület
Budapest XIV. kerület
Kínálati ár: 94 500 000 Ft
Kalkulált ár: 262 500 Є
nincs megadva