Ingatlanok Rákospalota (Budapest XV. kerület)
Találati lista: 234
Budapesten a 15. kerületben, Rákospalotán kínálunk eladásra egy 77 nm-es, HŐSZIVATTYÚS, teraszos, KERTKAPCSOLATOS, 3 szobás, dupla komfortos, amerikai konyhás, nappalis, új építésű LIFTES társasházban
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 99 800 000 Ft
Kalkulált ár: 277 222 Є
1 296 104 Ft/m2
Kiadó Raktár, Budapest XV. kerület, Rákospalota, 2175nm, 4502160 Ft
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 4 502 160 Ft
Jelenlegi ár: 4 502 160 Ft
Korábbi ár: 4 489 654 Ft
Kalkulált ár: 12 506 Є4 489 654 Ft
2 070 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XV. kerület, Rákospalota
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 112 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 112 900 000 Ft
Korábbi ár: 117 900 000 Ft
Kalkulált ár: 313 611 Є117 900 000 Ft
1 254 444 Ft/m2
Eladó házrész, Budapest XV. kerület, Rákospalota
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 900 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 133 056 Є49 900 000 Ft
736 923 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XV. kerület, Rákospalota
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 95 000 000 Ft
Korábbi ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 889 Є99 000 000 Ft
785 124 Ft/m2
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 99 800 000 Ft
Kalkulált ár: 277 222 Є
1 296 104 Ft/m2
Budapesten a 15. kerületben, Rákospalotán kínálunk eladásra egy 72 nm-es, HŐSZIVATTYÚS, erkélyes, 3 szobás, dupla komfortos, amerikai konyhás, nappalis, új építésű LIFTES társasházban lévő első emelet
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 87 750 000 Ft
Kalkulált ár: 243 750 Є
1 218 750 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XV. kerület, Rákospalota
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 180 000 000 Ft
Kalkulált ár: 500 000 Є
1 125 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XV. kerület, Rákospalota
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 152 000 000 Ft
Kalkulált ár: 422 222 Є
1 381 818 Ft/m2
Penthouse eladó a xv. kerületben – nagy terasz, panoráma, tesla-töltős garázs
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 160 000 000 Ft
Kalkulált ár: 444 444 Є
2 666 667 Ft/m2
86 négyzetméteres, 3 szobás, felújított, kertre néző, eladó ház
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Fazekas sor, Rákospalota
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 000 Є
1 151 163 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XV. kerület, Rákospalota
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 611 Є
875 439 Ft/m2
Eladó ikerház, Budapest XV. kerület, Rákospalota, Lukácsy Sándor utca
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Lukácsy Sándor utca, Rákospalota
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 375 000 Є
894 040 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XV. kerület, Rákospalota
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 47 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 990 000 Ft
Korábbi ár: 48 500 000 Ft
Kalkulált ár: 133 306 Є48 500 000 Ft
1 066 444 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XV. kerület, Rákospalota
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 000 Є
1 237 500 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XV. kerület, Bezerédj Pál utca
Budapest XV. kerület, Bezerédj Pál utca , Rákospalota
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 250 000 Є
1 097 561 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Ház, Budapest XV. kerület 149.000.000 Ft
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 413 889 Є
586 614 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XV. kerület, Rákospalota
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 100 000 000 Ft
Kalkulált ár: 277 778 Є
689 655 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XV. kerület, Rákospalota
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 386 111 Є
868 750 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Budapest XV. kerület, Rákospalota, 593nm, 240000000 Ft
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 240 000 000 Ft
Kalkulált ár: 666 667 Є
404 722 Ft/m2