Eladó lakás Alsórákos (Budapest XIV. kerület)
Találati lista: 97
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Erzsébet Residence A513.
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Erzsébet Residence A513., Alsórákos
Kínálati ár: 109 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 109 200 000 Ft
Korábbi ár: 107 000 000 Ft
Kalkulált ár: 302 493 Є107 000 000 Ft
1 761 290 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Bartl János utca
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Bartl János utca, Alsórákos
Kínálati ár: 121 200 000 Ft
Kalkulált ár: 335 734 Є
1 893 750 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Erzsébet Residence B205
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Erzsébet Residence B205, Alsórákos
Kínálati ár: 112 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 112 400 000 Ft
Korábbi ár: 110 250 000 Ft
Kalkulált ár: 311 357 Є110 250 000 Ft
1 703 030 Ft/m2
kiemelt
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 129 000 000 Ft
Korábbi ár: 127 200 000 Ft
Kalkulált ár: 357 341 Є127 200 000 Ft
2 186 441 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Erzsébet Residence A607.
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Erzsébet Residence A607., Alsórákos
Kínálati ár: 192 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 192 000 000 Ft
Korábbi ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 531 856 Є189 000 000 Ft
1 794 393 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Erzsébet Residence A606.
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Erzsébet Residence A606., Alsórákos
Kínálati ár: 130 500 000 Ft
Kalkulált ár: 361 496 Є
1 838 028 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIV. kerület, Alsórákos, 39nm, 53900000 Ft
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Alsórákos
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 307 Є55 900 000 Ft
1 382 051 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest XIV. kerület 92.000.000 Ft
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Alsórákos
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 254 848 Є
1 586 207 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Alsórákos
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Alsórákos
Kínálati ár: 97 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 97 000 000 Ft
Korábbi ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 268 698 Є99 000 000 Ft
1 492 308 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest XIV. kerület, Alsórákos
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Alsórákos
Kínálati ár: 136 000 000 Ft
Kalkulált ár: 376 731 Є
2 029 851 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület
Budapest XIV. kerület, Alsórákos
Kínálati ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 227 147 Є
1 744 681 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIV. kerület, Alsórákos, 61nm, 71400000 Ft
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Alsórákos
Kínálati ár: 71 400 000 Ft
Kalkulált ár: 197 784 Є
1 170 492 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Alsórákos
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
1 410 345 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest XIV. kerület 39.800.000 Ft
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Alsórákos
Kínálati ár: 39 800 000 Ft
Kalkulált ár: 110 249 Є
1 372 414 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Balázs park, Alsórákos
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 000 000 Ft
Korábbi ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є75 000 000 Ft
1 250 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Alsórákos
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
1 410 345 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Budapest XIV. kerület
Budapest XIV. kerület, Alsórákos
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 413 043 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest XIV. kerület, Ilosvai Selymes utca 102
Budapest XIV. kerület, Ilosvai Selymes utca 102, Alsórákos
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Kalkulált ár: 112 188 Є
1 396 552 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Alsórákos
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Alsórákos
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 119 900 000 Ft
Korábbi ár: 134 900 000 Ft
Kalkulált ár: 332 133 Є134 900 000 Ft
1 223 469 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XIV. kerület, Alsórákos
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Alsórákos
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є