Eladó téglalakás Budapest XIII. kerület
Találati lista: 862
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 255 070 000 Ft
Kalkulált ár: 706 565 Є
2 713 511 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 281 940 000 Ft
Kalkulált ár: 780 997 Є
2 586 606 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Kínálati ár: 75 850 000 Ft
Kalkulált ár: 210 111 Є
1 805 952 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
1 328 358 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest XIII. kerület Mór utca 84.900.000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Mór utca, Angyalföld
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
1 267 164 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Kínálati ár: 134 430 000 Ft
Kalkulált ár: 372 382 Є
2 240 500 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Kínálati ár: 183 190 000 Ft
Kalkulált ár: 507 452 Є
2 155 176 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Kínálati ár: 59 090 000 Ft
Kalkulált ár: 163 684 Є
1 906 129 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 73 500 000 Ft
Kalkulált ár: 203 601 Є
1 312 500 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Röppentyű utca, 76nm, 166446000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Röppentyű utca, Angyalföld
Kínálati ár: 166 446 000 Ft
Kalkulált ár: 461 069 Є
2 190 079 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld
Budapest XIII. kerület, Angyalföld
Kínálati ár: 146 900 000 Ft
Kalkulált ár: 406 925 Є
1 596 739 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Kínálati ár: 89 250 000 Ft
Kalkulált ár: 247 230 Є
2 075 581 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Röppentyű utca, 60nm, 119813500 Ft
Kínálati ár: 119 813 500 Ft
Kalkulált ár: 331 893 Є
1 996 892 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Kínálati ár: 90 650 000 Ft
Kalkulált ár: 251 108 Є
2 014 444 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Kínálati ár: 61 800 000 Ft
Kalkulált ár: 171 191 Є
1 716 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó - Marina part
Budapest XIII. kerület, Vizafogó - Marina part
Kínálati ár: 214 900 000 Ft
Kalkulált ár: 595 291 Є
2 361 538 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 221 607 Є
1 600 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Petneházy utca, Angyalföld
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 412 742 Є
1 079 710 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Lőportárdűlő
Budapest XIII. kerület, Lőportárdűlő
Kínálati ár: 87 700 000 Ft
Kalkulált ár: 242 936 Є
1 993 182 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Lőportárdűlő
Budapest XIII. kerület, Lőportárdűlő
Kínálati ár: 87 100 000 Ft
Kalkulált ár: 241 274 Є
2 073 810 Ft/m2