Eladó téglalakás Budapest XIII. kerület
Találati lista: 862
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület
Budapest XIII. kerület, Lőportárdűlő
Kínálati ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 523 546 Є
1 890 000 Ft/m2
Hangulatos OTTHON a XIII. kerületben
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
1 429 412 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Lőportár utca 8
Budapest XIII. kerület, Lőportár utca 8, Lőportárdűlő
Kínálati ár: 165 000 000 Ft
Kalkulált ár: 457 064 Є
1 793 478 Ft/m2
XIII. kerület Újlipótváros Thurzó utca
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 95 000 000 Ft
Korábbi ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 263 158 Є82 500 000 Ft
1 727 273 Ft/m2
XIII. kerület Hegedűs Gyula utcai felújítandó lakás eladó!
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 332 000 Ft/m2
Angyalföldön, Szent László úti felújított lakás eladó
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 99 999 999 Ft
Kalkulált ár: 277 008 Є
1 408 451 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Fivér utca 4/A
Budapest XIII. kerület, Fivér utca 4/A, Angyalföld
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 229 917 Є
1 660 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 109 900 000 Ft
Korábbi ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 304 432 Є119 000 000 Ft
1 592 754 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 900 000 Ft
Korábbi ár: 107 000 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є107 000 000 Ft
1 332 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 222 000 000 Ft
Kalkulált ár: 614 958 Є
3 126 761 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Fáy utca 71
Budapest XIII. kerület, Fáy utca 71, Angyalföld
Kínálati ár: 128 900 000 Ft
Kalkulált ár: 357 064 Є
1 765 753 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Pozsonyi út
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Pozsonyi út, Újlipótváros
Kínálati ár: 136 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 136 000 000 Ft
Korábbi ár: 148 000 000 Ft
Kalkulált ár: 376 731 Є148 000 000 Ft
1 478 261 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 254 848 Є
1 586 207 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, 150nm, 370000000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 370 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 370 000 000 Ft
Korábbi ár: 449 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 024 931 Є449 000 000 Ft
2 466 667 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 138 650 000 Ft
Kalkulált ár: 384 072 Є
1 650 595 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Vizafogó - Marinapart
Kínálati ár: 160 000 000 Ft
Kalkulált ár: 443 213 Є
1 975 309 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 93 900 000 Ft
Kalkulált ár: 260 111 Є
1 565 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
1 785 714 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, 77nm, 120750000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 120 750 000 Ft
Kalkulált ár: 334 488 Є
1 568 182 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, 70nm, 111600000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 111 600 000 Ft
Kalkulált ár: 309 141 Є
1 594 286 Ft/m2