Eladó lakás Budapest XIII. kerület
Találati lista: 968
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 66 900 000 Ft
Korábbi ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 185 833 Є67 900 000 Ft
1 365 306 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 66 900 000 Ft
Korábbi ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 185 833 Є67 900 000 Ft
1 365 306 Ft/m2
Újlipótvárosban, liftes házban 3 szobás lakás eladó!
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 90 000 000 Ft
Korábbi ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 000 Є99 900 000 Ft
1 200 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Visegrádi utca
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Visegrádi utca, Vizafogó
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 900 000 Ft
Korábbi ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 167 Є43 900 000 Ft
1 787 500 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 149 900 000 Ft
Korábbi ár: 153 900 000 Ft
Kalkulált ár: 416 389 Є153 900 000 Ft
1 946 753 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Vizafogó
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 109 900 000 Ft
Korábbi ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 305 278 Є119 000 000 Ft
1 592 754 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 900 000 Ft
Korábbi ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 056 Є79 900 000 Ft
1 248 333 Ft/m2
4 szobás ÚJSZERŰ lakás a XIII kerületben a Green Court Residence-ben.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 170 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 170 000 000 Ft
Korábbi ár: 174 000 000 Ft
Kalkulált ár: 472 222 Є174 000 000 Ft
1 954 023 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula utca
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 149 900 000 Ft
Korábbi ár: 153 900 000 Ft
Kalkulált ár: 416 389 Є153 900 000 Ft
1 946 753 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Kínálati ár: 58 490 000 Ft
Kalkulált ár: 162 472 Є
1 949 667 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó – Marinapart, 51nm, 109990000 Ft
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Vizafogó
Kínálati ár: 109 990 000 Ft
Kalkulált ár: 305 528 Є
2 156 667 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó – Marinapart, 122nm, 370000000 Ft
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Vizafogó
Kínálati ár: 370 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 370 000 000 Ft
Korábbi ár: 449 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 027 778 Є449 000 000 Ft
3 032 787 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, 70nm, 111600000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 111 600 000 Ft
Kalkulált ár: 310 000 Є
1 594 286 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, 77nm, 120750000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 120 750 000 Ft
Kalkulált ár: 335 417 Є
1 568 182 Ft/m2
Angyalföldön újépítésű lakások!
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 71 200 000 Ft
Kalkulált ár: 197 778 Є
2 296 774 Ft/m2
Új építésű lakás Budapest szívében
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 70 800 000 Ft
Kalkulált ár: 196 667 Є
1 863 158 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Új építésű lakás Budapest szívében
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 71 700 000 Ft
Kalkulált ár: 199 167 Є
1 991 667 Ft/m2
Új építésű lakás Budapest szívében
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 111 Є
1 770 833 Ft/m2
Angyalföldön újépítésű lakások!
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 250 000 Є
1 956 522 Ft/m2
Angyalföldön újépítésű lakások!
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 74 800 000 Ft
Kalkulált ár: 207 778 Є
1 739 535 Ft/m2