Eladó ingatlanok Budapest XIII. kerület, Budapest IX. kerület, Budapest VI. kerület
Találati lista: 1933
KIS ALAPTERÜLETŰ, JÓL KIADHATÓ, ERKÉLYES LAKÁSOK, MOST AJÁNDÉK OKOS OTTHON CSOMAGGAL!
Budapest IX. kerület, Külső Ferencváros, Bárd utca 7, Külső Ferencváros
Kínálati ár: 76 200 000 Ft
Kalkulált ár: 211 080 Є
1 656 522 Ft/m2
Kínálati ár: 75 200 000 Ft
Kalkulált ár: 208 310 Є
1 566 667 Ft/m2
Kínálati ár: 75 300 000 Ft
Kalkulált ár: 208 587 Є
1 568 750 Ft/m2
Kínálati ár: 74 700 000 Ft
Kalkulált ár: 206 925 Є
1 556 250 Ft/m2
Kínálati ár: 74 800 000 Ft
Kalkulált ár: 207 202 Є
1 558 333 Ft/m2
Kínálati ár: 55 700 000 Ft
Kalkulált ár: 154 294 Є
1 547 222 Ft/m2
Kínálati ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 216 066 Є
1 471 698 Ft/m2
Kínálati ár: 84 200 000 Ft
Kalkulált ár: 233 241 Є
1 403 333 Ft/m2
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 146 814 Є
1 558 824 Ft/m2
MARINA PARTON eladó lakás!
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 179 900 000 Ft
Kalkulált ár: 498 338 Є
1 913 830 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Budapest XIII. kerület
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 150 700 000 Ft
Kalkulált ár: 417 452 Є
2 093 056 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 239 000 000 Ft
Kalkulált ár: 662 050 Є
1 975 207 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IX. kerület, Üllői út 69
Budapest IX. kerület, Üllői út 69, Középső Ferencváros
Kínálati ár: 87 400 000 Ft
Kalkulált ár: 242 105 Є
848 544 Ft/m2
30 négyzetméteres, jó állapotú, utcai, eladó vendéglátó egység
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Váci út, Angyalföld
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
1 300 000 Ft/m2
Soroksári úton iparterület eladó, akár működő üzemmel
Budapest IX. kerület, Ferencváros
Kínálati ár: 1 139 300 000 Ft
Kalkulált ár: 3 155 956 Є
372 199 Ft/m2
62 négyzetméteres, eladó üzlethelyiség
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros rendkívül frekventált részén kiadó üzlethelyiség, Újlipótváros
Kínálati ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 228 532 Є
1 330 645 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Üzlet, Budapest VI. kerület, Külső-Terézváros–Diplomatanegyed, 186nm, 190000000 Ft
Budapest VI. kerület, Külső-Terézváros–Diplomatanegyed
Kínálati ár: 190 000 000 Ft
Kalkulált ár: 526 316 Є
1 021 505 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca , Angyalföld
Kínálati ár: 160 900 000 Ft
Kalkulált ár: 445 706 Є
nincs megadva
105 négyzetméteres, 3 szobás, jó állapotú, utcai, eladó lakás
Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület, Teréz körúton, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 415 512 Є
1 428 571 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Katona József utca, Újlipótváros
Kínálati ár: 290 000 000 Ft
Kalkulált ár: 803 324 Є
2 436 975 Ft/m2