Eladó ingatlanok Budapest XIII. kerület, Budapest IX. kerület, Budapest VI. kerület
Találati lista: 1933
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 46 400 000 Ft
Kalkulált ár: 128 532 Є
1 784 615 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
1 483 784 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 307 Є
1 684 375 Ft/m2
Opera Közeli Panorámás Loft Lakás Tetőterasszal
Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 285 482 296 Ft
Jelenlegi ár: 285 482 296 Ft
Korábbi ár: 287 441 504 Ft
Kalkulált ár: 790 810 Є287 441 504 Ft
2 320 994 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IX. kerület, Rehabilitációs terület IX. ker., Ernő utca
Budapest IX. kerület, Rehabilitációs terület IX. ker., Ernő utca, Rehabilitációs terület IX. ker.
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
1 609 677 Ft/m2
Eladó azonnali iroda, Budapest XIII. kerület, Kádár utca
Budapest XIII. kerület, Kádár utca , Újlipótváros
Kínálati ár: 175 000 000 Ft
Kalkulált ár: 484 765 Є
1 054 217 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület
Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 83 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 83 900 000 Ft
Korábbi ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 232 410 Є89 900 000 Ft
1 498 214 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
1 483 784 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
1 483 784 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 307 Є
1 684 375 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Röppentyű utca, 77nm, 120750000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Röppentyű utca, Angyalföld
Kínálati ár: 120 750 000 Ft
Kalkulált ár: 334 488 Є
1 568 182 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Szinyei Merse utca 16
Budapest VI. kerület, Szinyei Merse utca 16, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 85 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 85 990 000 Ft
Korábbi ár: 86 990 000 Ft
Kalkulált ár: 238 199 Є86 990 000 Ft
1 457 458 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Kisgömb utca 6/2
Budapest XIII. kerület, Kisgömb utca 6/2, Angyalföld
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є
1 437 879 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Szabolcs utca 4-6
Budapest XIII. kerület, Szabolcs utca 4-6, Angyalföld
Kínálati ár: 123 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 123 900 000 Ft
Korábbi ár: 126 500 000 Ft
Kalkulált ár: 343 213 Є126 500 000 Ft
1 822 059 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Vizafogó - Marinapart, Úszódaru utca
Kínálati ár: 168 000 000 Ft
Kalkulált ár: 465 374 Є
2 024 096 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 116 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 116 300 000 Ft
Korábbi ár: 117 500 000 Ft
Kalkulált ár: 322 161 Є117 500 000 Ft
1 971 186 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület, József Attila lakótelep, József Attila lakótelep
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
1 483 784 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Kínálati ár: 46 400 000 Ft
Kalkulált ár: 128 532 Є
1 784 615 Ft/m2