Eladó ingatlanok Farkasvölgy (Budapest XII. kerület)
Találati lista: 7
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Farkasvölgy, Moha utca
Budapest XII. kerület, Farkasvölgy, Moha utca, Farkasvölgy
Kínálati ár: 295 698 060 Ft
Jelenlegi ár: 295 698 060 Ft
Korábbi ár: 299 084 700 Ft
Kalkulált ár: 819 108 Є299 084 700 Ft
1 781 314 Ft/m2
Budapest XII. kerület, Farkasvölgy, Moha utca, Farkasvölgy
Kínálati ár: 273 394 800 Ft
Jelenlegi ár: 273 394 800 Ft
Korábbi ár: 276 526 000 Ft
Kalkulált ár: 757 326 Є276 526 000 Ft
1 340 171 Ft/m2
Budapest XII. kerület, Farkasvölgy, Moha utca, Farkasvölgy
Kínálati ár: 219 435 300 Ft
Jelenlegi ár: 219 435 300 Ft
Korábbi ár: 221 948 500 Ft
Kalkulált ár: 607 854 Є221 948 500 Ft
1 714 338 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület, Farkasvölgy, Farkasvölgy
Kínálati ár: 187 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 187 900 000 Ft
Korábbi ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 520 499 Є189 000 000 Ft
1 295 862 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XII. kerület, Rácz Aladár út 89
Budapest XII. kerület, Rácz Aladár út 89, Farkasvölgy
Kínálati ár: 579 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 579 000 000 Ft
Korábbi ár: 599 900 000 Ft
Kalkulált ár: 1 603 878 Є599 900 000 Ft
827 143 Ft/m2
Eladó Ikerház, Budapest XII. kerület, Farkasvölgy, 245nm, 695000000 Ft
Budapest XII. kerület, Farkasvölgy, Farkasvölgy
Kínálati ár: 695 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 925 208 Є
2 836 735 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XII. kerület, Farkasvölgy
Budapest XII. kerület, Farkasvölgy, Farkasvölgy
Kínálati ár: 790 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 188 366 Є
1 755 556 Ft/m2