Eladó lakás Budapest XII. kerület
Találati lista: 213
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Lejtő út
Budapest XII. kerület, Lejtő út
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 250 000 Є
1 875 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Márvány utca 22
Budapest XII. kerület, Márvány utca 22, Krisztinaváros XII. ker.
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 000 000 Ft
Korábbi ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 667 Є75 000 000 Ft
1 061 538 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Budakeszierdő, 70nm, 144900000 Ft
Budapest XII. kerület, Budakeszierdő, Budakeszierdő
Kínálati ár: 144 900 000 Ft
Kalkulált ár: 402 500 Є
2 070 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Németvölgy, 48nm, 87500000 Ft
Budapest XII. kerület, Németvölgy, Németvölgy
Kínálati ár: 87 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 87 500 000 Ft
Korábbi ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 243 056 Є90 000 000 Ft
1 822 917 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 93nm, 173500000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 173 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 173 500 000 Ft
Korábbi ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 481 944 Є189 000 000 Ft
1 865 591 Ft/m2
SASHEGYI, KERTKAPCSOLATOS LAKÁS ELADÓ
Budapest XII. kerület, Sashegy, Németvölgy
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 84 900 000 Ft
Korábbi ár: 87 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 833 Є87 900 000 Ft
1 543 636 Ft/m2
Azonnal költözhető
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület
Budapest XII. kerület, Krisztinaváros XII. ker.
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 900 000 Ft
Korábbi ár: 91 700 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є91 700 000 Ft
1 997 778 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Hegyvidék
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 250 000 Є
1 636 364 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 96 000 000 Ft
Kalkulált ár: 266 667 Є
1 066 667 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 889 Є
1 903 226 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Budapest XII. kerület
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 258 000 000 Ft
Kalkulált ár: 716 667 Є
1 350 785 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület, Németvölgy, Németvölgy
Kínálati ár: 217 000 000 Ft
Kalkulált ár: 602 778 Є
2 932 432 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 217 000 000 Ft
Kalkulált ár: 602 778 Є
2 932 432 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 399 900 000 Ft
Kalkulált ár: 1 110 833 Є
4 394 505 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 299 000 000 Ft
Kalkulált ár: 830 556 Є
2 282 443 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Krisztinaváros – Városmajor
Budapest XII. kerület, Krisztinaváros – Városmajor
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 138 611 Є51 990 000 Ft
907 273 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület
Budapest XII. kerület, Krisztinaváros XII. ker.
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 889 Є
1 637 931 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Virányos
Budapest XII. kerület, Virányos, Virányos
Kínálati ár: 397 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 102 778 Є
1 780 269 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 213 889 Є
1 203 125 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Svábhegy, 118nm, 490000000 Ft
Budapest XII. kerület, Svábhegy, Svábhegy
Kínálati ár: 490 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 361 111 Є
4 152 542 Ft/m2