Eladó lakás Budapest XII. kerület
Találati lista: 210
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 123 000 000 Ft
Kalkulált ár: 340 720 Є
1 757 143 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
MINŐSÉG ELEGANCIA KÉNYELEM BUDA SZÍVÉBEN
Budapest XII. kerület, Krisztinaváros XII. ker., Krisztina körút, Krisztinaváros XII. ker.
Kínálati ár: 555 000 €
Kalkulált ár: 1 537 Є
4 512 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület, Istenhegyi út
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 410 Є
2 264 151 Ft/m2
Eladó XII. Széchenyi-hegyen exkluzív 3 szobás otthon új építésű villaparkban
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 645 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 786 704 Є
5 243 902 Ft/m2
Eladó XII. Széchenyi-hegyen exkluzív 3 szobás lakás új építésű villaparkban
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 605 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 675 900 Є
5 450 450 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Virányos
Budapest XII. kerület, Virányos, Virányos
Kínálati ár: 349 900 000 Ft
Kalkulált ár: 969 252 Є
3 332 381 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Virányos
Budapest XII. kerület, Virányos, Virányos
Kínálati ár: 314 900 000 Ft
Kalkulált ár: 872 299 Є
2 786 726 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Virányos
Budapest XII. kerület, Virányos, Virányos
Kínálati ár: 299 900 000 Ft
Kalkulált ár: 830 748 Є
2 856 190 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Virányos
Budapest XII. kerület, Virányos, Virányos
Kínálati ár: 249 900 000 Ft
Kalkulált ár: 692 244 Є
2 658 511 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Virányos
Budapest XII. kerület, Virányos, Virányos
Kínálati ár: 214 900 000 Ft
Kalkulált ár: 595 291 Є
2 790 909 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Virányos
Budapest XII. kerület, Virányos, Virányos
Kínálati ár: 329 900 000 Ft
Kalkulált ár: 913 850 Є
2 919 469 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Kútvölgy, Kútvölgy kertkapcsolatos lakás-ház
Budapest XII. kerület, Kútvölgy, Kútvölgy kertkapcsolatos lakás-ház, Kútvölgy
Kínálati ár: 279 999 000 Ft
Kalkulált ár: 775 620 Є
1 435 892 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XII. kerület, Orbánhegy, 137nm, 550000000 Ft
Budapest XII. kerület, Orbánhegy, Orbánhegy
Kínálati ár: 550 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 523 546 Є
4 014 599 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület
Budapest XII. kerület, Németvölgy
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 997 143 Ft/m2
XII. Kerület, Fodor utca utca, 137 m²-es, társasházi lakás, 4 szobás
Budapest XII. kerület, Fodor utca utca
Kínálati ár: 595 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 648 199 Є
4 343 066 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 213 296 Є
1 203 125 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 429 363 Є
1 006 494 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 96 000 000 Ft
Kalkulált ár: 265 928 Є
1 066 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Greguss utca 6.
Budapest XII. kerület, Greguss utca 6., Krisztinaváros XII. ker.
Kínálati ár: 113 000 000 Ft
Kalkulált ár: 313 019 Є
1 686 567 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Németvölgy
Budapest XII. kerület, Németvölgy, Németvölgy
Kínálati ár: 298 000 000 Ft
Kalkulált ár: 825 485 Є
1 742 690 Ft/m2