Eladó ingatlanok Budapest XII. kerület
Találati lista: 264
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Zugliget
Budapest XII. kerület, Zugliget
Kínálati ár: 223 800 000 Ft
Kalkulált ár: 621 667 Є
2 869 231 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 84nm, 182000000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 182 000 000 Ft
Kalkulált ár: 505 556 Є
2 166 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 118nm, 277000000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 277 000 000 Ft
Kalkulált ár: 769 444 Є
2 347 458 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 84nm, 203000000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 203 000 000 Ft
Kalkulált ár: 563 889 Є
2 416 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 107nm, 232000000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 232 000 000 Ft
Kalkulált ár: 644 444 Є
2 168 224 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XII. kerület, Sashegy, 470nm, 649000000 Ft
Budapest XII. kerület, Sashegy XII. ker., Sashegy XII. ker.
Kínálati ár: 649 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 802 778 Є
1 380 851 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 420nm, 499000000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 499 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 386 111 Є
1 188 095 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XII. kerület, Kútvölgy, 600nm, 829000000 Ft
Budapest XII. kerület, Kútvölgy, Kútvölgy
Kínálati ár: 829 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 302 778 Є
1 381 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Zugliget
Budapest XII. kerület, Zugliget
Kínálati ár: 255 900 000 Ft
Kalkulált ár: 710 833 Є
3 280 769 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Zugliget
Budapest XII. kerület, Zugliget
Kínálati ár: 269 800 000 Ft
Kalkulált ár: 749 444 Є
3 458 974 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Zugliget
Budapest XII. kerület, Zugliget
Kínálati ár: 302 300 000 Ft
Kalkulált ár: 839 722 Є
3 182 105 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budapest XII. kerület, Budakeszierdő, 1750nm, 519000000 Ft
Budapest XII. kerület, Budakeszierdő, Budakeszierdő
Kínálati ár: 519 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 519 000 000 Ft
Korábbi ár: 560 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 441 667 Є560 000 000 Ft
296 571 Ft/m2
Eladó Üzlethelyiség a Nagyenyed utcában
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є
1 404 688 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 585 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 625 000 Є
5 270 270 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 625 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 736 111 Є
5 081 301 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Mártonhegy
Budapest XII. kerület, Mártonhegy
Kínálati ár: 585 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 625 000 Є
5 270 270 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Mártonhegy
Budapest XII. kerület, Mártonhegy
Kínálati ár: 625 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 736 111 Є
5 081 301 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 388 300 000 Ft
Kalkulált ár: 1 078 611 Є
3 010 078 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Zugliget
Budapest XII. kerület, Zugliget
Kínálati ár: 388 300 000 Ft
Kalkulált ár: 1 078 611 Є
3 010 078 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 297 900 000 Ft
Kalkulált ár: 827 500 Є
3 135 789 Ft/m2