Eladó ingatlanok Sasad-Sashegy XI. ker. (Budapest XI. kerület)
Találati lista: 30
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker., Rupphegyi út
Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker., Rupphegyi út, Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 163 770 000 Ft
Kalkulált ár: 453 657 Є
2 558 906 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker.
Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker., Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є
1 634 615 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 320 000 000 Ft
Kalkulált ár: 886 427 Є
3 200 000 Ft/m2
Eladó építési telek, Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 320 000 000 Ft
Kalkulált ár: 886 427 Є
386 007 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Sasad, 65nm, 155000000 Ft
Kínálati ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 429 363 Є
2 384 615 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Sasad, 123nm, 295000000 Ft
Kínálati ár: 295 000 000 Ft
Kalkulált ár: 817 175 Є
2 398 374 Ft/m2
Eladó egy hibamentes, felújított lakás XI. Kerület, Sasad legkedveltebb részén – BEREGSZÁSZ UTCA!
Kínálati ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 442 936 Є
2 050 000 Ft/m2
Kínálati ár: 184 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 184 900 000 Ft
Korábbi ár: 190 000 000 Ft
Kalkulált ár: 512 188 Є190 000 000 Ft
1 967 021 Ft/m2
Kínálati ár: 185 000 000 Ft
Kalkulált ár: 512 465 Є
1 968 085 Ft/m2
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 401 662 Є
1 666 667 Ft/m2
Kínálati ár: 630 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 630 000 000 Ft
Korábbi ár: 665 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 745 152 Є665 000 000 Ft
1 125 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XI. kerület, Sasad, 414nm, 395000000 Ft
Kínálati ár: 395 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 094 183 Є
954 106 Ft/m2
Kínálati ár: 86 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 86 900 000 Ft
Korábbi ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 240 720 Є89 900 000 Ft
1 609 259 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Sasad, 100nm, 169000000 Ft
Kínálati ár: 169 000 000 Ft
Kalkulált ár: 468 144 Є
1 690 000 Ft/m2
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 85 000 000 Ft
Korábbi ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є94 900 000 Ft
944 444 Ft/m2
Eladó ikerház, Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 374 900 000 Ft
Kalkulált ár: 1 038 504 Є
1 846 798 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kínálati ár: 319 900 000 Ft
Kalkulált ár: 886 150 Є
1 279 600 Ft/m2
Kínálati ár: 500 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 500 000 000 Ft
Korábbi ár: 550 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 385 042 Є550 000 000 Ft
1 428 571 Ft/m2
Kínálati ár: 110 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 500 000 Ft
Korábbi ár: 113 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 094 Є113 000 000 Ft
1 284 884 Ft/m2
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 130 000 000 Ft
Korábbi ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 360 111 Є140 000 000 Ft
1 181 818 Ft/m2