Eladó lakások Budapest XI. kerület Madárhegy városrészben
Találati lista: 6
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Madárhegy, 114nm, 237000000 Ft
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 237 000 000 Ft
Kalkulált ár: 658 333 Є
2 078 947 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Madárhegy, 113nm, 252000000 Ft
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 252 000 000 Ft
Kalkulált ár: 700 000 Є
2 230 088 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
ELADÓ ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁS BUDAPEST XI. KERÜLETBEN MADÁRHEGYEN BELSŐ KÉTSZINTES LAKÁS
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 237 000 000 Ft
Kalkulált ár: 658 333 Є
1 519 231 Ft/m2
MADÁRHEGY XI. kerület egyik legkedveltebb részén a CORDIA LAKÓPARKBAN kiváló lakás eladó!
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 100 000 000 Ft
Kalkulált ár: 277 778 Є
2 083 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Madárhegy
Kínálati ár: 144 900 000 Ft
Kalkulált ár: 402 500 Є
2 012 500 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Medvetalp utca 23
Budapest XI. kerület, Medvetalp utca 23, Madárhegy
Kínálati ár: 228 000 000 Ft
Kalkulált ár: 633 333 Є
2 000 000 Ft/m2