Ingatlan Kelenföld (Budapest XI. kerület), eladó és kiadó ingatlanok Budapest XI. kerület Kelenföld városrészben
Találati lista: 118
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
BFI Irodaház - Kiadó iroda területek Budapest 11. kerületben
Budapest XI. kerület, Fehérvári út 84/a, Kelenföld
Kínálati ár: 9 €
Kalkulált ár: 0 Є
nincs megadva
kiemelt
Pince, Üzlethelységnek, Konditeremnek, Szépségszalonnak kiváló
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
316 197 Ft/m2
kiemelt
Kiadó panellakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, Etele út
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Etele út, Kelenföld
Kínálati ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 641 Є
6 970 Ft/m2
kiemelt
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, Etele út
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Etele út, Kelenföld
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 81 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є81 900 000 Ft
1 598 000 Ft/m2
kiemelt
Kiadó panellakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, Etele út
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Etele út, Kelenföld
Kínálati ár: 270 000 Ft
Jelenlegi ár: 270 000 Ft
Korábbi ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 752 Є280 000 Ft
3 971 Ft/m2
Kiadó b, Budapest XI. kerület, Barázda utca 42.
Budapest XI. kerület, Barázda utca 42., Kelenföld
Kínálati ár: 7 €
Kalkulált ár: 0 Є
nincs megadva
Kiadó teremgarázs, Budapest XI. kerület, Andor utca 24
Budapest XI. kerület, Andor utca 24, Kelenföld
Kínálati ár: 30 000 Ft
Kalkulált ár: 84 Є
2 500 Ft/m2
Kiadó 10 m2-es, fűtetlen raktárak minimum 6 hónapra
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 31 150 Ft
Kalkulált ár: 87 Є
3 115 Ft/m2
Kiadó egyedi garázs, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Kelenföld
Kínálati ár: 34 000 Ft
Kalkulált ár: 95 Є
2 833 Ft/m2
Kiadó iroda, irodaház, Budapest XI. kerület, Kelenföld, Irodaház A ép. IV.em. 29 m² iroda
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Irodaház A ép. IV.em. 29 m² iroda, Kelenföld
Kínálati ár: 88 105 Ft
Jelenlegi ár: 88 105 Ft
Korábbi ár: 89 871 Ft
Kalkulált ár: 245 Є89 871 Ft
3 038 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XI. kerület, Rátz László utca 70
Budapest XI. kerület, Rátz László utca 70, Kelenföld
Kínálati ár: 95 000 Ft
Jelenlegi ár: 95 000 Ft
Korábbi ár: 90 000 Ft
Kalkulált ár: 265 Є90 000 Ft
3 958 Ft/m2
Kiadó iroda, irodaház, Budapest XI. kerület, Kelenföld
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 117 500 Ft
Kalkulált ár: 327 Є
7 833 Ft/m2
Kiadó Iroda, irodaház, Budapest XI. kerület, Kelenföldi ltp., Etele út, 18nm, 130000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Etele út, Kelenföld
Kínálati ár: 130 000 Ft
Kalkulált ár: 362 Є
7 222 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Kelenföld
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 418 Є
4 286 Ft/m2
Kiadó raktár, Budapest XI. kerület, Kelenföld, Irodaház A ép. Fsz. 78 m² raktár
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Irodaház A ép. Fsz. 78 m² raktár, Kelenföld
Kínálati ár: 153 024 Ft
Jelenlegi ár: 153 024 Ft
Korábbi ár: 156 092 Ft
Kalkulált ár: 426 Є156 092 Ft
1 962 Ft/m2
Kiadó iroda, irodaház, Budapest XI. kerület, Kelenföld, A kat.Irodaház 4.em 55 m² iroda
Budapest XI. kerület, Kelenföld, A kat.Irodaház 4.em 55 m² iroda, Kelenföld
Kínálati ár: 164 795 Ft
Jelenlegi ár: 164 795 Ft
Korábbi ár: 168 099 Ft
Kalkulált ár: 459 Є168 099 Ft
2 996 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó apartman, garzon, Budapest XI. kerület