Eladó lakás Kelenföld (Budapest XI. kerület)
Találati lista: 43
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 833 Є
1 488 235 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 833 Є
1 488 235 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Kelenföld
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 944 Є
1 598 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Etele út, Kelenföld
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 833 Є
1 488 235 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 833 Є
1 488 235 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 833 Є
1 488 235 Ft/m2
ÚJBUDA XI. kerület egyik legkedveltebb részén az Allende parkban Panelprogramos lakás eladó!
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Allende park, Kelenföld
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 247 222 Є
1 369 231 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület, Andor 5
Budapest XI. kerület, Andor 5, Kelenföld
Kínálati ár: 175 000 000 Є
Kalkulált ár: 63 000 000 000 Ft
3 645 833 €/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út, 113nm, 170000000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út, Kelenföld
Kínálati ár: 170 000 000 Ft
Kalkulált ár: 472 222 Є
1 504 425 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, 34nm, 61200000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 61 200 000 Ft
Kalkulált ár: 170 000 Є
1 800 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, 45nm, 73360000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 73 360 000 Ft
Kalkulált ár: 203 778 Є
1 630 222 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, 52nm, 94000000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 94 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 94 000 000 Ft
Korábbi ár: 83 200 000 Ft
Kalkulált ár: 261 111 Є83 200 000 Ft
1 807 692 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, 63nm, 110400000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 110 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 400 000 Ft
Korábbi ár: 100 800 000 Ft
Kalkulált ár: 306 667 Є100 800 000 Ft
1 752 381 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 333 333 Є
1 538 462 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföldi ltp., Etele út, 34nm, 61200000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Etele út, Kelenföld
Kínálati ár: 61 200 000 Ft
Kalkulált ár: 170 000 Є
1 800 000 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, A Bikás parknál!
Budapest XI. kerület, Kelenföld, A Bikás parknál!, Kelenföld
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 944 Є
1 536 538 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Alíz 6/a
Budapest XI. kerület, Alíz 6/a, Kelenföld
Kínálati ár: 169 000 000 Ft
Kalkulált ár: 469 444 Є
2 112 500 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є72 900 000 Ft
1 426 531 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Kelenföld
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
1 456 250 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 241 667 Є
1 705 882 Ft/m2