Ingatlanok Kelenföld (Budapest XI. kerület)
Találati lista: 117
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 249 Є
1 488 235 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 249 Є
1 488 235 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Kelenföld
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 598 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Etele út, Kelenföld
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 249 Є
1 488 235 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 249 Є
1 488 235 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 249 Є
1 488 235 Ft/m2
ÚJBUDA XI. kerület egyik legkedveltebb részén az Allende parkban Panelprogramos lakás eladó!
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Allende park, Kelenföld
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
1 369 231 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület, Andor 5
Budapest XI. kerület, Andor 5, Kelenföld
Kínálati ár: 175 000 000 Є
Kalkulált ár: 63 175 000 000 Ft
3 645 833 €/m2
Kiadó Lakás, Budapest XI. kerület Solt utca 480.000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Solt utca, Kelenföld
Kínálati ár: 480 000 Ft
Jelenlegi ár: 480 000 Ft
Korábbi ár: 500 000 Ft
Kalkulált ár: 1 330 Є500 000 Ft
4 404 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út, 113nm, 170000000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út, Kelenföld
Kínálati ár: 170 000 000 Ft
Kalkulált ár: 470 914 Є
1 504 425 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, 34nm, 61200000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 61 200 000 Ft
Kalkulált ár: 169 529 Є
1 800 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, 45nm, 73360000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 73 360 000 Ft
Kalkulált ár: 203 213 Є
1 630 222 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, 52nm, 94000000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 94 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 94 000 000 Ft
Korábbi ár: 83 200 000 Ft
Kalkulált ár: 260 388 Є83 200 000 Ft
1 807 692 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, 63nm, 110400000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 110 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 400 000 Ft
Korábbi ár: 100 800 000 Ft
Kalkulált ár: 305 817 Є100 800 000 Ft
1 752 381 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 410 Є
1 538 462 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföldi ltp., Etele út, 34nm, 61200000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Etele út, Kelenföld
Kínálati ár: 61 200 000 Ft
Kalkulált ár: 169 529 Є
1 800 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Ház, Budapest XI. kerület 329.000.000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 329 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 329 000 000 Ft
Korábbi ár: 369 000 000 Ft
Kalkulált ár: 911 357 Є369 000 000 Ft
1 061 290 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Alíz 6/a
Budapest XI. kerület, Alíz 6/a, Kelenföld
Kínálati ár: 169 000 000 Ft
Kalkulált ár: 468 144 Є
2 112 500 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Kelenföld
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 416 Є
4 286 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Kelenföld
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 456 250 Ft/m2