Eladó lakás Budapest XI. kerület
Találati lista: 814
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 230 278 Є
1 507 273 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 229 167 Є
1 586 538 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út
Budapest XI. kerület, Fehérvári út
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 191 389 Є
1 465 957 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Temesvár utca
Budapest XI. kerület, Temesvár utca
Kínálati ár: 74 150 000 Ft
Kalkulált ár: 205 972 Є
1 577 660 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület, Etele út
Budapest XI. kerület, Etele út
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 833 Є
1 581 250 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp., 45nm, 73360000 Ft
Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp.
Kínálati ár: 73 360 000 Ft
Kalkulált ár: 203 778 Є
1 630 222 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp., 52nm, 94000000 Ft
Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp.
Kínálati ár: 94 000 000 Ft
Kalkulált ár: 261 111 Є
1 807 692 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp., 63nm, 110400000 Ft
Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp.
Kínálati ár: 110 400 000 Ft
Kalkulált ár: 306 667 Є
1 752 381 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, 34nm, 61200000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 61 200 000 Ft
Kalkulált ár: 170 000 Є
1 800 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 291 667 Є
1 418 919 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 833 Є
1 488 235 Ft/m2
VILÁGOS PANORÁMÁS OTTHON
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 80 990 000 Ft
Kalkulált ár: 224 972 Є
1 472 545 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Váli utca
Kínálati ár: 134 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 134 500 000 Ft
Korábbi ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 373 611 Є139 000 000 Ft
1 620 482 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Temesvár utca
Kínálati ár: 104 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 104 900 000 Ft
Korábbi ár: 109 000 000 Ft
Kalkulált ár: 291 389 Є109 000 000 Ft
1 380 263 Ft/m2
ELADÓ ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁS BUDAPEST XI. KERÜLETBEN MADÁRHEGYEN BELSŐ KÉTSZINTES LAKÁS
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 237 000 000 Ft
Kalkulált ár: 658 333 Є
1 519 231 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Neszmélyi út
Kínálati ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 227 778 Є
1 490 909 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Fehérvári út
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 778 Є
1 377 358 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Szentimreváros, Szentimreváros
Kínálati ár: 89 500 000 Ft
Kalkulált ár: 248 611 Є
1 721 154 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Őrmező, Neszmélyi út, Őrmező
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 230 278 Є
1 507 273 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 230 278 Є
1 507 273 Ft/m2